АКТУАЛЬНО

ІІІ Всеамериканську молодіжну прощу при парафії Покрови Пресвятої Богородиці провели у Пармі

Середа, 06 червня 2018, 16:02
1-3 червня 2018 року при парафії Покрови Пресвятої Богородиці у м. Пармі (Штат Огайо, США), відбулася ІІІ Всеамериканська молодіжна проща під гаслом «Молитва – дорога до Бога».

Проща відбулася з благословення владики Богдана (Данила), Єпарха Пармського УГКЦ, і за участю владики Венедикта (Алексійчука), Єпарха Чиказького, та владики Роберта (Москаля), Єпископа-емерита Пармської єпархї УГКЦ.

Учасниками прощі були парафіяни з різних парафій УГКЦ в США. Від василіанської парафії Святого Юрія в Нью-Йорку в прощі взяли участь представники молодіжної організації «Чисті серцем» разом з о. Франциском Ониськом, ЧСВВ, із провінції Святого Миколая в Україні, який цього літа перебуває з візитом у Василіанській провінції в США.

У суботу, 2 червня, після Божественної Літургії та Сповіді, владика Венедикт виголосив учасникам три духовні науки: «Молитва – це зустріч з Богом», «Особиста молитва», та «Спільна літургічна молитва».

Цього дня також проводилася праця в групах, з читанням і розважанням над Святим Письмом та особистими свідченнями.

Учасники також взяли участь у спортивних змаганнях, іграх, в культурно-мистецькій програмі та духовній вікторині.

Під час вільного часу владика Венедикт та о. Франциск, на запрошення о. Андрія Гановського, відвідали найдавнішу українську церкву в штаті Огайо, США, яка була збудована у 1910 р. У цій церкві Святих апостолів Петра і Павла, яка розташована у м. Клівленді, свого часу (від 1949 р. – протягом 17 років) служив парафіяльним сотрудником майбутній Верховний Архиєпископ УГКЦ Мирослав Любачівський. Отець Андрій, теперішній парох цієї парафії, провів коротку екскурсію в храмі, а також показав інші історичні храми у м. Клівленді.

У неділю, 3 червня, у парафіяльному храмі у Пармі була відслужена Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив владика Венедикт у співслужінні з владикою-емеритом Робертом. Разом з єпископами Літургію співслужили: о. Михайло Дроздовський – місцевий парох парафії Покрови Пресвятої Богородиці у м. Пармі, та о. Франциск Онисько – провінційний економ і секретар провінції Святого Миколая в Україні.

Під час Літургії владика Венедикт виголосив завершальну науку про молитву, яка була головною темою цьогорічної прощі.

На завершення прощі для учасників був представлений дитячий концерт.

osbm.org.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Кирило Селецький – засновник двох монаших спільнот, першого захоронку, борець з алкоголізмом та просвітитель22 вересня

У 2018 році Українська Греко-Католицька Церква відзначає 100-річчя від дня смерті визначного священика Перемиської єпархії о.Кирила...

МЕДІА
Prev Next