АКТУАЛЬНО

ІІ Всеукраїнська проща Марійських і Вівтарних дружин відбулася у Зарваниці

Понеділок, 04 червня 2018, 16:14
2 червня 2018 року кілька тисяч дітей та молодих людей взяли участь у ІІ Всеукраїнській прощі Марійських та Вівтарних дружин до Зарваниці.

Розпочалося паломництво Божественною Літургією, яку відслужив адміністратор собору Зарваницької Матері Божої о. Дмитро Квич. По її завершенні  Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський Василь (Семенюк) привітав маленьких прочан, здійснив урочисту посвяту та  прийняв до спільнот нових членів.

Після спільної трапези діти разом із аніматорами танцювали банси, співали пісні та працювали у групах, де їм були представлені теми з катехизації. Далі на подіумі перед собором відбулася духовно-мистецька програма за участю членів спільнот, а також декана Теребовлянського о. Івана Довгошиї, координатора Марійських спільнот Тернопільсько-Зборівської архиєпархії о. Василя Брони та семінаристів Тернопільської вищої духовної семінарії імені патріарха Йосифа Сліпого. Завершилося паломництво Молебнем до Пресвятої Богородиці.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.zarvanytsya.org.


ПУБЛІКАЦІЇ

«Одна з місій України – аби Європа не стала цинічною і байдужою», – Генеральний секретар ССЕЕ о. Дуарте да Куна14 червня

Нещодавно в Києві побував з візитом монсеньйор Дуарте да Куна, Генеральний секретар Ради Єпископських Конференцій Європи (ССЕЕ). Візит...

МЕДІА
Prev Next