АКТУАЛЬНО

ІІ Всеукраїнська проща Марійських і Вівтарних дружин відбулася у Зарваниці

Понеділок, 04 червня 2018, 16:14
2 червня 2018 року кілька тисяч дітей та молодих людей взяли участь у ІІ Всеукраїнській прощі Марійських та Вівтарних дружин до Зарваниці.

Розпочалося паломництво Божественною Літургією, яку відслужив адміністратор собору Зарваницької Матері Божої о. Дмитро Квич. По її завершенні  Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський Василь (Семенюк) привітав маленьких прочан, здійснив урочисту посвяту та  прийняв до спільнот нових членів.

Після спільної трапези діти разом із аніматорами танцювали банси, співали пісні та працювали у групах, де їм були представлені теми з катехизації. Далі на подіумі перед собором відбулася духовно-мистецька програма за участю членів спільнот, а також декана Теребовлянського о. Івана Довгошиї, координатора Марійських спільнот Тернопільсько-Зборівської архиєпархії о. Василя Брони та семінаристів Тернопільської вищої духовної семінарії імені патріарха Йосифа Сліпого. Завершилося паломництво Молебнем до Пресвятої Богородиці.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.zarvanytsya.org.


ПУБЛІКАЦІЇ

«Якщо людина працює над собою, то зможе побудувати щасливе подружжя», — християнський психолог Мирон Шкробут21 січня

22 січня на “Воскресіння. Живе радіо” стартує психологічна програма “Порадня”, завдяки якій слухачі зможуть отримати поради щодо...

МЕДІА
Prev Next