АКТУАЛЬНО

Іконописна школа «Капеланчики» завершує навчальний семестр

П'ятниця, 01 червня 2018, 11:52
Третього червня 2018 року капелани місії «Центр опіки сиріт» Львівської архиєпархії УГКЦ запрошують львів’ян та гостей міста до гарнізонного храму Святих апостолів Петра і Павла на освячення робіт учнів іконописної школи «Капеланчики».

З жовтня 2017 року по травень 2018 року щосереди в живописній та іконописній майстерні, яка розташована у приміщенні ліцею «Просвіта» відбувалися заняття з іконопису. Таку Школу організувала місія «Центр опіки сиріт» ЛА УГКЦ для дітей із шкіл-інтернатів, навчально-реабілітаційних центрів Львова та дітей парафіян гарнізонного храму Святих апостолів Петра і Павла.

Незмінним вчителем і наставником дітей є іконописець Андрій Майовець – випускник іконописної школи Українського католицького університету «Радруж».

Упродовж навчального року дітвора вимальовувала лики святих, а у неділю юні митці представлять свої доробки на суд шанувальників іконописного мистецтва.

Іконописна школа розпочне новий семестр у вересні 2018 року. Стати її учнем та відкрити у собі талант іконописання може кожен.

Західне бюро «Живого ТБ» матеріалами www.sdbua.net


ПУБЛІКАЦІЇ

Владика Василь Тучапець, Екзарх Харківський: «Дякую Богові за Його благодать, яку Він щедро зсилає на нас»21 травня

2 квітня виповнилося п’ять років від дня створення Харківського екзархату УГКЦ. А 21 травня відзначає п’ятиріччя єпископської хіротонії...

МЕДІА
Prev Next