АКТУАЛЬНО

Іконописна школа «Радруж» УКУ запрошує на стаціонарну програма з іконопису та сакрального мистецтва

П'ятниця, 07 серпня 2020, 14:29
Команда Іконописної школи «Радруж» УКУ запрошує на стаціонарну програма з іконопису та сакрального мистецтва.

Тривалість програми – 3 роки (6 семестрів + 2 літніх школи);

Форма навчання – стаціонарна (5 днів на тиждень).

Зголошення до 20 серпня поточного року.

Зарахування відбувається за результатами співбесіди (абітурієнт повинен продемонструвати базові знання з історії, християнської традиції та здатність до навчання у вищій школі).

Документи для вступу: копія документа про середню/вищу освіту, мотиваційний лист (обов’язково) , автобіографія/CV (обов’язково), один рекомендаційний лист (бажано).

Ця програма для тих, хто прагне:

  • отримати всі інструменти та  навички для того, щоби створити ікону (від дошки до лаку і від богословської ідеї до яскравого образу);
  • сформувати фундаментальні знання з  богослов’я та історії ікони, основ біблістики, літургіки, патристики, історії християнства й історії сакрального мистецтва;
  • опанувати методи дослідження та аналізу давніх зразків іконопису;
  • ознайомитись із процесом створення та аналізом нових взірців іконографії;
  • пізнати сучасні пошуки та проблематику у сфері сакрального мистецтва.

Унікальність стаціонарної програми полягає у тому, що це поки єдина в Україні академічна програма, яка поєднує серйозне професійне вивчення традиційного іконопису з богословською освітою.

Методика навчання та викладання ґрунтується на трьох основних принципах: вивчення технології створення ікони, наслідуванні давніх зразків іконопису та творчості (написання авторської роботи із врахуванням естетики і технології українського середньовічного іконопису)

Іконописна школа «Радруж» – це професійна академічна спільнота іконописців та спеціалістів зі сакрального мистецтва, відкрита для християн усіх конфесій.

radruzh.org

ПУБЛІКАЦІЇ

Митрополит Володимир Стернюк. Двадцять років від дня смерті29 вересня

Сьогодні двадцять третя річниця із дня смерті митрополита Володимира Стернюка. Про його життя і діяльність у цій статті.

МЕДІА
Prev Next