АКТУАЛЬНО

Іконописний аукціон у Неділю православ’я у Перемишлі

Понеділок, 18 березня 2019, 11:59
У першу неділю Великого посту, звану Неділею православ’я, у місті Перемишлі (Польща) із благословення Архиєпископа і Митрополита Перемишльсько-Варшавського Євгена Поповича провели благодійний аукціон задля збору коштів на лікування маленької дівчинки.

В архикатедральному соборі Святого Івана Хрестителя відбулися торжества, які очолив Архиєпископ і Митрополит Перемишльсько-Варшавський Євген Попович у співслужінні з вислуженим архиєпископом Іваном Мартиняком, отцем-митратом Богданом Степаном, отцем Павлом Шадимом і архидияконом Володимиром Качмаром.

В Українській Греко-Католицькій Церкві існує звичай в неділю православ'я освячувати ікони в церкві. Не став винятком й перемишльський собор, де Чин освячення принесених вірними ікон здійснив владика Євген Попович.

Після урочистих заходів в прицерковній кав’ярні відбувся благодійний аукціон ікон. Ікони були розписані майстернею іконописання «Божидар», яка діє при Народному домі в Перемишлі.

Отримані кошти будуть призначені на закупівлю пульсоксиметру, котрий дозволить контролювати щоденний стан маленької дівчинки з м. Червонограда, яка хворіє від народження на СМА (спінальна м’язова антрофія).

 

Прес-служба Секретаріату Синоду Єпископів УГКЦ


ПУБЛІКАЦІЇ

«Єдність є в сутності, в глибині, в природі греко-католиків», — владика Венедикт Алексійчук в інтерв’ю про три мрії УГКЦ16 липня

Після зустрічі проводу Української Греко-Католицької Церкви із Папою Франциском та Римською курією у Ватикані владика Венедикт...

МЕДІА
Prev Next