АКТУАЛЬНО

Інститут екуменічних студій УКУ організовує Екуменічну молитву'2019

Четвер, 17 січня 2019, 12:44
24 січня 2019 року з 17:00 по 19:00 у Львові, у каплиці Святого Івана Богослова філософсько-богословського факультету УКУ, відбудеться спільна молитва в межах Всесвітнього тижня молитов за християнську єдність.

Цього року девізом Тижня молитов за єдність християн є слова з Книги второзаконня (Втор. 16, 20) «Прагни справедливості». Щорічні екуменічні богослужіння збирають християни різних конфесій з усього світу між 18 і 25 січня, між колишнім святом катедри Святого Петра і святом Навернення святого Павла.

Молитовні матеріали цього року підготували християни з Індонезії. Остаточний текст був розроблений і затверджений членами Міжнародного комітету, призначеного Всесвітньою радою Церков і Папською радою зі сприяння християнській єдності, - повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Радіо "Ватикан".

У програмі молитовних чувань, що пройдуть в УКУ, також буде виступ семінарійного гурту Софі-Бенд, почастунок і спілкування.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://theological.ucu.edu.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Вести, слухаючи Бога і ближніх: Інтерв‘ю з владикою Борисом Ґудзяком18 лютого

18 лютого у Ватикані повідомили, що Папа Франциск благословив рекомендацію Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви і...

МЕДІА
Prev Next