АКТУАЛЬНО

Інститут екуменічних студій УКУ організовує Екуменічну молитву'2019

Четвер, 17 січня 2019, 12:44
24 січня 2019 року з 17:00 по 19:00 у Львові, у каплиці Святого Івана Богослова філософсько-богословського факультету УКУ, відбудеться спільна молитва в межах Всесвітнього тижня молитов за християнську єдність.

Цього року девізом Тижня молитов за єдність християн є слова з Книги второзаконня (Втор. 16, 20) «Прагни справедливості». Щорічні екуменічні богослужіння збирають християни різних конфесій з усього світу між 18 і 25 січня, між колишнім святом катедри Святого Петра і святом Навернення святого Павла.

Молитовні матеріали цього року підготували християни з Індонезії. Остаточний текст був розроблений і затверджений членами Міжнародного комітету, призначеного Всесвітньою радою Церков і Папською радою зі сприяння християнській єдності, - повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Радіо "Ватикан".

У програмі молитовних чувань, що пройдуть в УКУ, також буде виступ семінарійного гурту Софі-Бенд, почастунок і спілкування.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://theological.ucu.edu.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

«Капітуляція – це імітація миру і зміна способу завдати ран нашому народу», – Блаженніший Святослав14 серпня

В інтерв'ю «Цензор.НЕТ» Глава УГКЦ Блаженніший Святослав розповів те, як Церква бере участь у житті українців сьогодні. Про зростаючу...

МЕДІА
Prev Next