АКТУАЛЬНО

Інститут екуменічних студій УКУ отримав подяку від Вселенського Патріарха Варфоломія

Понеділок, 17 грудня 2018, 16:17
Нещодавно у Римі (Італія) відбулася презентація італійського перекладу книги «Йосиф Сліпий. Спомини».

З нагоди цієї події Президент Інституту екуменічних студій Українського католицького університету отець Іван Дацько подарував Архиєпископу Константинополя-Нового Риму, Вселенському Патріярхові Варфоломієві примірник видання.

15 грудня 2018 року отець-доктор отримав подячного листа від його Всесвятості у якому зокрема йдеться: «Повернувшись до нашого Преподобного і Святого Центру тут, у історичному Престолі Константинополя, ми пишемо Вам, щоб висловити нашу сердечну вдячність і похвалу за нещодавно опубліковані Спомини Йосифа Сліпого, котрі Ви ласкаво подарували нам. Згадуючи наш візит до монастиря Бозе, ми завжди будемо пам'ятати цей ваш вдумливий жест - щирий вияв Вашої поваги до нас.  Благословенного Вам Різдва, сповненого всякого добра та досконалих дарів з небес, і хай Різдво Господа буде для Вас особистим джерелом духовного оновлення.

Зазначимо, що в Україні книгу публікували у трьох виданнях, триває робота над підготовкою англійського видання  Споминів.

Прес-служба Інституту екуменічних студій УКУ


ПУБЛІКАЦІЇ

«Єдність є в сутності, в глибині, в природі греко-католиків», — владика Венедикт Алексійчук в інтерв’ю про три мрії УГКЦ16 липня

Після зустрічі проводу Української Греко-Католицької Церкви із Папою Франциском та Римською курією у Ватикані владика Венедикт...

МЕДІА
Prev Next