АКТУАЛЬНО

Івано-франківські семінаристи відзначили Всесвітній рік Біблії

Понеділок, 10 лютого 2020, 12:25
6 лютого у рамках Всесвітнього року Біблії та з нагоди Всеукраїнського дня читання вголос у Івано-Франківській академії Івана Золотоустого відбувся тематичний захід «Споконвіку було Слово…». Зініціювала такий захід директорка бібліотеки Іванна Стрихар.

Викладач бібліїстики Андрій Яцишин та п. Іванна провели відкриту лекцію, під час якої студенти другого курсу академії читали вголос Святе Письмо.

Усі присутні мали змогу мандрувати сторінками Книги книг, читаючи улюблені цитати і роздумуючи над прочитаним.

Захід пройшов у форматі живого спілкування. Біблію читали не тільки українською мовою, а й іншими мовами. Зокрема, віцеректор академії протоієрей Андрій Чорненко читав Святе Письмо латинню та італійською мовами, викладач бібліїстики Андрій Яцишин – єврейською мовою, а студент Дмитро Фединяк – польською.

Наприкінці голова Студентського самоврядування академії Андрій Жук звернувся до присутніх із закликом популяризувати читання Святого Письма не тільки в контексті Всесвітнього року Біблії, а й повсякденно.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ugcc.if.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава на свято Богоявлення Господнього20 січня

Просімо, щоб у тих йорданських водах, які ми сьогодні будемо благословляти, загинуло всяке зло, що тримає нас у своїй неволі, і всяка...

МЕДІА
Prev Next