АКТУАЛЬНО

Івано-франківські семінаристи відзначилися на олімпіаді «Юні знавці Біблії»

Вівторок, 23 квітня 2019, 10:27
19 квітня семінаристи другого і третього курсів Івано-Франківської духовної семінарії Богдан Станчевський та Роман Кулинцак взяли участь у Всеукраїнській олімпіаді «Юні знавці Біблії». Олімпіада проходила у Національному університеті «Острозька академія».

Цей захід зібрав в Острозі багатьох учасників із різних областей України, котрі мали змогу поглибити знання зі Святого Письма. Олімпіада проходила у три етапи. Спершу учасники проходили тестування на знання Святого Письма, а потім усі мали змогу представити виступ на тематику, яка була подана у положеннях олімпіади. Третім етапом було тлумачення біблійних текстів.

Івано-франківські семінаристи зайняли призові місця у категорії ВНЗ. Брат Роман Кулинцак був другим, а Богдан Станчевський виборов перше місце.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://www.ifds.org.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Звернення Блаженнішого Святослава «Майбутнє нашої Церкви, України і народу залежить від освіти та виховання наших дітей»02 червня

Звертаємося до вас у зв’язку з тим, що згідно з наказом №641 Міністерства освіти та науки України від 18 травня 2020 року, вносяться зміни до...

МЕДІА
Prev Next