АКТУАЛЬНО

Івано-франківські семінаристи вшанували пам'ять Степана Бандери

Середа, 16 жовтня 2019, 12:55
У вівторок, 15 жовтня, в Івано-Франківську, на Європейській площі, біля пам'ятника Степана Бандери відбулися урочисті дійства з нагоди 60-річчя з дня його смерті.

Була відслужена панахида, яку очолив митрополит і архиєпископ Володимир Війтишин. У богослужінні взяла участь уся спільнота Івано-Франківської духовної семінарії імені святого Йосафата на чолі з ректором семінарії о. Романом Микієвичем і семінарійними священниками. Хор студентів семінарії «Благовіст» своїм співом супроводжував панахиду.

Після панахиди присутні прослухали розповідь про Степана Бандеру як героя України, як одного з лідерів «Організації українських націоналістів» і саме ту особу, на котру потрібно рівнятися. На завершення усі спільно виконали Гімн України.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://www.ifds.org.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Владика Діонісій Ляхович про пандемію серед українців в Італії: «Наші межі розширились, наші можливості збільшились і ми стали більш загартовані!»09 липня

Італійська Республіка — одна із європейських держав, яка доволі сильно потерпіла від пандемії коронавірусу. Згідно офіційної статистики...

МЕДІА
Prev Next