АКТУАЛЬНО

Івано-Франківська академія Івана Золотоустого отримала акредитацію магістратури

Понеділок, 08 березня 2021, 11:52
23 лютого відбулося засідання Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. Члени Агентства розглянули питання про акредитацію освітньо-професійної програми «Богослов’я» рівня вищої освіти «Магістр» зі спеціальності 041 Богослов’я в Івано-Франківській академії Івана Золотоустого.

За результатами голосування всі двадцять членів Національного агентства одноголосно ухвалили рішення про акредитацію освітньої програми терміном на п’ять років (максимальний термін відповідно до нормативно-правової бази).

Таким чином, Івано-Франківська академія Івана Золотоустого має державну акредитацію за двома рівнями вищої освіти – «Бакалавр» (акредитовано у 2019 році) і «Магістр» – на максимальні терміни дії відповідно до українського законодавства.

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами http://ugcc.if.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава на інтронізації екзарха Німеччини та країн Скандинавії владики Богдана Дзюраха19 квітня

Бути християнином, приймати хрещення Христове означає бути готовим послужити. Причащатися Його Тіла і Крові означає мати силу здійснити це...

МЕДІА
Prev Next