АКТУАЛЬНО

Івано-Франківська академія Івана Золотоустого отримала державну ліцензію

Середа, 05 грудня 2018, 10:07
30 листопада, стало відомо, що Міністерство освіти і науки України надало державну ліцензію Івано-Франківській академії Івана Золотоустого.

Цей крок став можливий завдяки ініціативі Архиєпископа і Митрополита Івано-Франківського Володимира (Війтишина) та активній діяльності Курії Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ і Ректорату академії.

Цей вищий навчальний заклад є спадкоємцем станіславівської Греко-Католицької духовної семінарії закритої в 1945 році й відновленої в 1990 році у складі Івано-Франківського Теологічно-катехитичного духовного інституту, який у 2000 році реорганізували в Івано-Франківську Теологічну академію.

21 травня 2018 року ВНЗ став приватним закладом вищої освіти і отримав назву «Івано-Франківська академія Івана Золотоустого».

З наданням ліцензії Міністерства освіти і науки України випускники академії будуть отримувати дипломи державного зразка.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ugcc.if.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

“Жива парафія буває тоді, коли присутній живий контакт з людьми”, — о. Степан Угрин 14 грудня

Секуляризація, просвітництво та вихід із зони власного комфорту — ці слова отець Степан Угрин, священик Української Греко-Католицької...

МЕДІА
Prev Next