АКТУАЛЬНО

Івано-Франківська архиєпархія передала до Краматорська карету швидкої допомоги

Понеділок, 02 травня 2022, 11:26
Автомобіль освятив та передав українським захисникам митрополит Володимир Війтишин.

У неділю, 1 травня, архиєпископ і митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин освятив автомобіль швидкої допомоги. Карета вже вирушила на передову, зокрема до міста Краматорська.

Швидку допомогу отримали завдяки старанням громад УГКЦ Апостольського екзархату українців у Італії: Форлі, Фаенца, Чезена та Імола, а також римо-католицької дієцезії Форлі-Бертіноро. Душпастир о. Василь Романюк самостійно пригнав авто марки Fiat до Загонів. Звідти його забрали представники Антикризового координаційного центру Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ.

«Такий автомобіль нам справді необхідний. Іде війна, яка неминуче має жертви: це і наші воїни, і мирне населення. Тому така карета допомоги, яка є досить швидкою та витривалою, зможе допомогти нам врятувати не одне життя», – запевняє військовослужбовець ЗСУ Петро, який приїхав, щоб прийняти автомобіль та доставити його на передову.

Відтак митрополит Володимир подякував усім волонтерам, які передали та доставили карету швидкої допомоги в Україну, а також поблагословив наших захисників, поручаючи їх заступництву Пречистої Діви Марії.

Бажаємо, щоб цей автомобіль справді допоміг врятувати не одне людське життя та віримо, що з Божою допомогою наші захисники переможуть у цій війні та вже скоро запанує мир у нашій Батьківщині-Україні!

Департамент інформації Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

«Від нашої ефективності сьогодні залежить не тільки добробут людини, а й навіть її життя», – отець Любомир Яворський19 травня

«Основна роль Церкви в усі часи – душпастирське служіння, у якому вона дбає про душу людини. Але війна дуже "підсвітила" соціальне служіння...

МЕДІА
Prev Next