АКТУАЛЬНО

Івано-Франківська архиєпархія шукає кур’єрів-волонтерів

Середа, 29 квітня 2020, 14:10
Минулого тижня координаційний антикризовий центр Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ запустив новий проєкт, суть якого полягає в забезпеченні потребуючих безкоштовними обідами.

Тільки за перші дні роботи на «гарячу лінію» звернулися понад сто двадцять потребуючих осіб для отримання безкоштовного обіду. Найчастіше телефонують одинокі матері з неповнолітніми дітьми, особи з обмеженими можливостями та люди похилого віку. Особа, яка зателефонувала та заповнила відповідну анкету, може самостійно забрати готовий обід, а в разі неспроможності волонтери архиєпархії доставляють їжу за адресами потребуючих.

У перші дні роботи на доставці працювало дві групи волонтерів. Зараз організатори звертаються до всіх, хто хотів би допомогти в цій благородній справі – доставити їжу потребуючому.

Запрошуються кур’єри-волонтери з власним транспортом, які змогли б зробити кілька доставок обідів протягом дня. Це можуть бути особи як на авто- мото-транспорті, так і на велосипеді.

Івано-франківців просять не бути байдужими, мотивуючи тим, що саме в часи найбільших небезпек проявляється справжня людяність.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ugcc.if.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Митрополит Борис Ґудзяк: Пророче служіння наших шкіл24 вересня

У зв’язку із тотальним закриттям католицьких шкіл у Сполучених Штатах Америки архиєпископ і митрополит Філадельфійський владика Борис...

МЕДІА
Prev Next