АКТУАЛЬНО

Івано-Франківська митрополія готується до Патріаршої прощі в с. Крилос

Вівторок, 02 липня 2019, 11:59
2 липня 2019 року в приміщенні Івано-Франківського архиєпархіального управління відбулося засідання оргкомітету з проведення Патріаршої прощі до Галицької чудотворної ікони, що в с. Крилос. Очолив зустріч синкел у справах духовенства та священичих родин митр. прот. Олег Каськів.

На засіданні було порушено низку питань щодо організації процесійного виходу паломників, які одночасно вирушатимуть пішою прощею із Івано-Франківська, Калуша, Галича та велопрощею із Голині. У цих локаціях о 08:00 год в центральних храмах служитиметься Божествена Літургії, після якої прочан благословлять на щасливу дорогу.

Отець Олег Каськів повідомив, що протягом всієї прощі на відпустовій площі більш як півсотні священників будуть сповідати всіх охочих. Згідно з програмою прощі, вночі відбудуться чування, які проводитимуть семінаристи та отці-духовники Івано-Франківської духовної семінарії. Про це повідомив ректор ІФДС прот. Роман Микієвич.

На завершення митр. прот. Степан Балагура зазначив, що Патріарша проща у Крилосі, яка проходитиме 5-6 серпня, стане центральною подією в Івано-Франківській архиєпархії, адже її очолить Отець Глава і УГКЦ Блаженніший Святослав.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ugcc.if.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Микола Бичок: «Хоч би де я був, завжди зустрічав святих людей»15 січня

15 січня стало відомо, що Римський Архиєрей підтвердив вибір Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви і номінував отця...

МЕДІА
Prev Next