АКТУАЛЬНО

Івано-Франківське архиєпархіальне управління УГКЦ та Всеукраїнське об'єднання учасників АТО підписали Меморандум про співпрацю

Понеділок, 18 лютого 2019, 13:07
Така співпраця передбачає надання медичних послуг в Лікувально-діагностичному центрі святого Луки захисникам нашої Батьківщини, учасникам антитерористичної операції на пільгових умовах, а саме – п’ятдесят відсотків знижки на всі послуги.

4 лютого Митрополит Володимир Війтишин підписав Меморандум про співпрацю між Івано-Франківським архиєпархіальним управлінням УГКЦ та громадською спілкою "Всеукраїнське об'єднання учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!»". Згідно з ним кожен учасник АТО завжди матиме знижку п’ятдесят відсотків на будь-які послуги в ЛДЦ св. Луки.

«Ми не можемо бути осторонь людських потреб, натомість завжди охоче намагаємося допомогти тим людям, котрі щоденно стоять на захисті Української Держави. Так ми виконуємо Божі заповіді любові», - сказав архиєрей.

Слід зазначити, що Лікувально-діагностичний центр святого Луки діє в Івано-Франківську з 2014 року, маючи пріоритетним завданням надавати фахову допомогу особам, котрі через складне матеріальне становище часто не можуть собі дозволити отримати якісну діагностику. До таких категорій належать: учасники АТО, малозабезпечені, багатодітні  сім’ї, люди, які мають групу інвалідності, і просто ті, хто опинився у складних життєвих обставинах. 

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ugcc.if.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

20 серпня відзначають 135-ліття від дня народження блаженного Омеляна Ковча20 серпня

20 серпня 1884 року 135 років тому в c. Космач (Косівський повіт на Гуцульщині) у священничій сім'ї народився блаженний священномученик...

МЕДІА
Prev Next