АКТУАЛЬНО

Івано-Франківських семінаристів застерегли від новітніх релігійних рухів та сект

Четвер, 25 жовтня 2018, 11:41
24 жовтня до Івано-Франківської духовної семінарії завітали представники бюро Києво-Галицького верховного архиєпископства УГКЦ у справах новітніх релігійних рухів та сект: Анна Боднар – голова Благодійного фонду «Спільнота золотого віку» та Олег Паска – провідний спеціаліст центру допомоги для постраждалих від сект та псевдорелігійних рухів «Якір».

Гості провели для семінарійної спільноти семінар, в якому були висвітлені теми «Способи маніпуляції свідомістю людини як загроза для її свободи» та «Секти як виклик і загроза для свободи людини».

Спікери зазначили, що в  Україні впродовж багатьох років розвиваються різні групи, секти та релігійні рухи. Більшість людей знають про існування таких груп і розуміють небезпеку, але часто вважають, що ця проблема їх не стосується, говорячи, що це проблема бідних і неосвічених осіб.

Проте, як показує час, жертвами стають і заможні, і освічені члени суспільства. Завершуючи лекцію, п. Анна додала: «У секту легко потрапити, але важко вийти з неї, це пляма на все життя».

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://www.ifds.org.ua

 
ПУБЛІКАЦІЇ

Дослідження PISA показало, що український учень не готовий до життя після школи19 лютого

Одним з основних завдань освіти – рівень підготовки дітей до життя. Та в Україні поки що домінує думка, що ми готуємо дітей до ВНЗ. Ще донедавна...

МЕДІА
Prev Next