АКТУАЛЬНО

Іванофранківців запрошують опанувати «мистецтво» сімейних стосунків

Середа, 15 травня 2019, 11:29
Як будувати мости та опори у стосунках. Як не пропустити найголовнішого в житті своєї дитини. Як розмовляти з дітьми про «ЦЕ»? Відповіді на питання, які турбують кожне молоде подружжя, запевняють сімейні асистенти та психологи.

Почути їх іванофранківці зможуть під час Family practice або «Простору для сімейного розвитку». Це комплекс заходів, присвячених Тижню подружжя. Спільна ініціатива «Карітасу-Івано-Франківськ», Центру підтримки сім’ї та міського Департаменту молодіжної політики і спорту.

Щоб зберегти сімейні стосунки, їх потрібно постійно «поливати» як квітку, відзначають родинні експерти. Власний внесок у взаємини повинен робити кожен.

Утім, сімейна атмосфера залежить і від зовнішніх факторів, кажуть фахівці. Наглядний приклад цього – війна на Сході України. Міжнародна статистика свідчить: дев’ять із десяти сімей, яких вона торкнулося, розпадаються.

Фінальним акордом Тижня подружжя стане Фестиваль сім’ї. 26 травня іванофранківців запрошують обмінятися набутим досвідом і просто весело провести час із найріднішими людьми.

Усі зустрічі, тренінги та майстер-класи в рамках «Простору для сімейного розвитку» – безкоштовні. Головне – зареєструватися, наголошують організатори. Із детальною програмою заходів охочі можуть ознайомитися на сторінці «Карітасу-Івано-Франківськ» у Фейсбуку.

 Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://caritas-ua.org


ПУБЛІКАЦІЇ

Звернення Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ щодо аграрної реформи в Україні03 грудня

Звертаємося до державної влади України з проханням не пришвидшувати штучно земельну реформу, а підійти ґрунтовно до цього надзвичайно...

МЕДІА
Prev Next