АКТУАЛЬНО

Із Пасхальними святами завершилася акція «Великодній виграш»

Понеділок, 24 квітня 2017, 12:46
Завершилася щорічна традиційна акція «Великодній виграш», ініційована Благодійним фондом «Карітас СДЄ УГКЦ». Кожен, хто долучився і придбав лотерейний квиток, не лише виграв цінний приз, а й допоміг соціально-незахищеним дітям.

 У Провідну неділю о 13:00 було проведено розіграш призів серед усіх учасників акції у Народному домі імені І.Франка. Для дітей була створена розважальна програма, де учасники відгадували загадки, демонстрували різноманітні таланти, кожен охочий міг вибрати щасливий номер із лотерейного барабану. Дякуємо працівникам організації,  волонтерам із Бельгії (які перебувають у Карітасі близько двох місяців), які допомогли провести професійно благодійний захід.

Нагадаємо, акція проводилася шляхом розповсюдження квитків у навчальних закладах та церковних громадах Самбірсько-Дрогобицької єпархії від початку Великого посту. Тим, хто не отримав своїх призів, – звертатися у БФ «Карітас» м.Дрогобич, вул. Чорновола, 4. 

Уляна Яжик
Прес-служба БФ «Карітас Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ»

ПУБЛІКАЦІЇ

Звернення Блаженнішого Святослава «Майбутнє нашої Церкви, України і народу залежить від освіти та виховання наших дітей»02 червня

Звертаємося до вас у зв’язку з тим, що згідно з наказом №641 Міністерства освіти та науки України від 18 травня 2020 року, вносяться зміни до...

МЕДІА
Prev Next