АКТУАЛЬНО

25-річчя священства та 10-річчя служіння в Бучацькій єпархії відсвяткував владика Дмитро (Григорак)

П'ятниця, 10 листопада 2017, 13:28
Архиєрейську Святу Літургію з нагоди іменин, 25-річчя священства та 10-річчя служіння в Бучацькій єпархії владики Дмитра (Григорака) в катедральному соборі Верховних Апостолів Петра і Павла у м. Чорткові очолив владика Йосафат (Говера), Екзарх Луцького екзархату УГКЦ.

На свято також прибули митрофорний протоієрей Андрій Говера, синкел у справах мирян Тернопільсько-Зборівської митрополії, декани та священики Бучацької єпархії, представники влади та різних благодійних організацій.

У своїй проповіді владика Йосафат розповів про вартість мучеництва для церковної спільноти всіх часів: «Мученики свідчать про свою любов до Бога, яка готова до самопожертви. Нестор, учень святого Димитрія, слабкий тілом і не рівня силачеві, став до бою, бо мав віру в серці, що Господь все здолає. Він є як Давид зі Старого Завіту, який виступив проти Голіята і переміг не тому, що був спосібний, а тому, що мав віру в серці. Той Господь, який укріпляв колись наших мучеників і ісповідників віри, він укріпляє сьогодні і нас».

Далі проповідник продовжив: «Правдиве мучеництво починається в боротьбі з внутрішніми ворогами, потрібно найперше перемогти свої пристрасті. Страшнішим злом є гріх, а не смерть. Святість доступна кожному», - підкреслив єпископ.

Після Святої Літургії владику вітали з потрійним святом і священики, і парафіяни, і різні молитовні спільноти, о. мітрат Андрій Говера зачитав привітальну грамоту від Митрополита Василя (Семенюка).

У родинному домі "Милосердя" для дітей з особливими потребами відбувся урочистий концерт за участю дітей, адже і вони того дня відзначали один рік від дня відкриття.

Владика Дмитро є головним ініціатором та опікуном цього дому. Усі гості владики мали нагоду побачити, як всього за один рік діти з особливими потребами піднялися на високий рівень можливостей і розвитку, коли вони є разом і мають спільну мету.

 Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.buchacheparchy.org.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Дослідження PISA показало, що український учень не готовий до життя після школи19 лютого

Одним з основних завдань освіти – рівень підготовки дітей до життя. Та в Україні поки що домінує думка, що ми готуємо дітей до ВНЗ. Ще донедавна...

МЕДІА
Prev Next