АКТУАЛЬНО

Адміністрація Патріаршої курії привітала працівниць «львівського крила» з Днем матері

Понеділок, 13 травня 2019, 16:24
У понеділок, 13 травня 2019 року, в Патріаршому домі у храмі Благовіщення з нагоди Дня матері відбувся молебень, у якому взяли участь працівники «львівського крила» Патріаршої курії. Керівництво Курії привітало працівниць зі святом та підготувало для них маленький сюрприз.

«Важливо подякувати Богу і тим людям, завдяки яким ми прийшли на цей світ. Потрібно подякувати і тим жінкам в Курії, які мають честь бути матір’ю», – зазначив заступник адміністратора Патріаршої курії о. Володимир Містерман.

На його думку, усім нам треба бути вдячними дітьми і поважати своїх батьків. Ба більше, ми повинні постійно відчувати цінність нашого життя.

«Наші матері, коли носили нас під серцем, були для нас «фортецею». І незалежно від того, скільки нам років, наші матері далі залишаються нашими «фортецями»… Тому ми повинні бути вдячними матерям (жінкам) і Всевишньому за можливість дарувати життя», – додав о. Володимир Містерман.

Департамент інформації УГКЦ


ПУБЛІКАЦІЇ

«Биківня – наш біль і заклик до пам’яті», – роздуми владики Богдана Дзюраха над Биківнянськими могилами19 травня

Ця гробова тиша для мене говорить більше щось про нас самих, нині живучих їхніх нащадків. Ця тиша свідчить про смертоносну амнезію наших...

МЕДІА
Prev Next