АКТУАЛЬНО

Академія Івана Золотоустого зустрічала гостей

Четвер, 11 липня 2019, 13:38
10 липня 2019 року Івано-Франківська академія Івана Золотоустого зустрічала поважних осіб. Її відвідали: гість із Німеччини, представник української діаспори пан Ігор Біланюк та архиєпископ і митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин.

Проректор з наукової роботи Олег Білоус і професор кафедри богослов’я отець Олег Каськів розповіли гостям про особливості Академії, про навчальну, наукову роботу, міжнародну співпрацю та окремо зупинилися на поточних і перспективних проєктах.

Пан Ігор та владика Володимир Війтишин ознайомилися з ходом вступної кампанії до Академії, оглянули аудиторний фонд, а також побували в бібліотеці, де їм було представлено фонд рідкісних видань, технічне оснащення та сучасний бібліотечний фонд.

Під час перемовин було обговорено перспективи співпраці та розвитку академії в контексті нових завдань, які стоять перед навчальним закладом нового типу.

Пан Ігор Біланюк подарував для академічної бібліотеки книжки із власної колекції.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ifaiz.edu.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Блаженніший Святослав: «Дуже небезпечно говорити про необхідність закінчити війну, нехтуючи правдою і справедливістю»21 листопада

У мирному процесі Церква справді може зіграти важливу роль. Якою має бути формула досягнення миру, чи можливо подолати ненависть і як це...

МЕДІА
Prev Next