АКТУАЛЬНО

Акція до роковин Голодомору від активістів Мюнхена

П'ятниця, 27 листопада 2020, 12:30
У Мюнхені на одній із вулиць та станції метро активісти розмістили наочні матеріали, які розповідають про Голодомор в Україні 1932-1933 років.

«Українці Німеччини, які мешкають у Баварії, з огляду на обмеження через пандемію COVID-19 вирішили вшанувати пам‘ять жертв Голодомору в Україні в 1932-1933 роках у форматі, який є можливим в умовах карантину. Ми створили сайт, на якому інформація про Голодомор-геноцид подана лише німецькою мовою. Також у центрі Мюнхена, на одній із найвідоміших вулиць столиці Баварії – Марієнплац, розміщені плакати на тему Голодомору», – сказала Наталія Ткачук, активістка акції.

Крім того, наочна інформація про Голодомор доступна з 24 листопада по 3 грудня уздовж ескалатора на одній із станцій центральної лінії мюнхенського метрополітену.

За словами Ткачук, у такий спосіб активісти прагнуть привернути увагу жителів і гостей Мюнхена до трагедії Голодомору.

Активісти також вкотре порушили питання щодо визнання німецьким парламентом Голодомору геноцидом українського народу.

Далі планується організувати демонстрацію плакатів про Голодомор у Берліні та інших містах Німеччини.

Організаторами акції виступили члени ініціативної групи, які у грудні 2018 року подали до німецького Бундестагу петицію про визнання Голодомору геноцидом українського народу, а також представники Центральної спілки українців Німеччини.

Ініціативна група планує переказати гроші, які залишилися після друкування плакатів і відкриття сайту, на рахунок краудфандингової платформи «Зерна правди», що збирає кошти на створення Музею Голодомору.

За повідомлення сайту Укрінформ


ПУБЛІКАЦІЇ

«Символ віри»: ким є Син Божий, в якого віруємо?16 січня

У 35-му випуску відеопроєкту «Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе» Глава УГКЦ роздумав над другим членом «Символу віри»: «І в...

МЕДІА
Prev Next