АКТУАЛЬНО

Аніматори гімназії Шептицьких зі Львова відвідали літню школу аніматорів у Бельгії

Середа, 11 липня 2018, 10:22
Двоє аніматорів гімназії Шептицьких зі Львова були учасниками літньої школи аніматорів у Бельгії. Упродовж п’яти днів представники організації «Don Bosko Youth-Net» проводили лекції на найважливіші теми в молодіжній роботі: лідерство, вирішення конфліктів, командна робота, інклюзія і різноманітність, організація безпеки дітей.

«Завдяки нестандартним методам навчання – дискусіям і візуалізації – легко сприймався великий обсяг інформації. Учасниками були представники дев’яти країн: Італії, Іспанії, Австрії, Німеччини, Бельгії, Чорногорії, Словаччини, Чехії та України, тож тут була добра можливість обговорити відмінності в нашій роботі й обмінятися досвідом», – діляться враженнями учасники літньої школи.

Закінчилося навчання інтернаціональним вечором, на якому представники кожної держави розповідали цікаві факти про свою країну, а також пригощали одні одних стравами національної кухні. Цей час у Бельгії став для українських аніматорів незабутнім досвідом і доброю нагодою познайомитися з цікавими людьми. Тож додому учасники цієї літньої школи повернулися з новими знаннями і натхненням вносити зміни та покращувати свої методи роботи з дітьми.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.sdbua.net


ПУБЛІКАЦІЇ

Звернення Блаженнішого Святослава «Майбутнє нашої Церкви, України і народу залежить від освіти та виховання наших дітей»02 червня

Звертаємося до вас у зв’язку з тим, що згідно з наказом №641 Міністерства освіти та науки України від 18 травня 2020 року, вносяться зміни до...

МЕДІА
Prev Next