АКТУАЛЬНО

Аніматори гімназії Шептицьких зі Львова відвідали літню школу аніматорів у Бельгії

Середа, 11 липня 2018, 10:22
Двоє аніматорів гімназії Шептицьких зі Львова були учасниками літньої школи аніматорів у Бельгії. Упродовж п’яти днів представники організації «Don Bosko Youth-Net» проводили лекції на найважливіші теми в молодіжній роботі: лідерство, вирішення конфліктів, командна робота, інклюзія і різноманітність, організація безпеки дітей.

«Завдяки нестандартним методам навчання – дискусіям і візуалізації – легко сприймався великий обсяг інформації. Учасниками були представники дев’яти країн: Італії, Іспанії, Австрії, Німеччини, Бельгії, Чорногорії, Словаччини, Чехії та України, тож тут була добра можливість обговорити відмінності в нашій роботі й обмінятися досвідом», – діляться враженнями учасники літньої школи.

Закінчилося навчання інтернаціональним вечором, на якому представники кожної держави розповідали цікаві факти про свою країну, а також пригощали одні одних стравами національної кухні. Цей час у Бельгії став для українських аніматорів незабутнім досвідом і доброю нагодою познайомитися з цікавими людьми. Тож додому учасники цієї літньої школи повернулися з новими знаннями і натхненням вносити зміни та покращувати свої методи роботи з дітьми.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.sdbua.net


ПУБЛІКАЦІЇ

«У часи культури байдужості людина потребує, щоб хтось переконав її в тому, що Бог справді існує», ‒ Глава УГКЦ 17 квітня

Розмірковуючи про секуляризацію як про найбільший виклик сучасного світу, у книжці «Діялог лікує рани» Глава і Отець УГКЦ пояснює значення...

МЕДІА
Prev Next