АКТУАЛЬНО

Апостольська Столиця подякувала Єпарху Стрийському за пожертву на Святу Землю

П'ятниця, 20 березня 2009, 09:45
«Апостольська Столиця отримала від Стрийської єпархії чотири тисячі гривень в рамках збирання пожертв у 2008 році для потреб церкви в Святій Землі.
«Апостольська Столиця отримала від Стрийської єпархії чотири тисячі гривень в рамках збирання пожертв у 2008 році для потреб церкви в Святій Землі. Папа Венедикт XVI дякує Вам за щедрий дар для християн, що живуть у святих місцях людського відкуплення». Про це написано у листі з Конгрегації Східних Церков до Владики Юліяна (Ґбура). Пожертви з цієї збірки спрямовуються на підтримку християнських спільнот в Лівані, Сирії, Іраку, Йорданії, Єгипті, Ізраїлі та Палестині.   Збір пожертв на підтримку християнських спільнот у Святій Землі проходить щороку у Велику П’ятницю в усіх католицьких єпархіях світу. Від 2007 року участь в зборі пожертв приймають також священики та мирян Стрийської єпархії, яка за останні два роки передала для цього близько десяти тисяч гривень. В такий спосіб Католицька Церква робить свій внесок у розвиток благодійних ініціатив в релігійних спільнотах на Близькому Сході. Перші історичні відомості про збірку на Святу Землю датуються 1421 роком. Тодішній Папа Мартин V проголосив норми, які регулюють збирання пожертв на потреби Святої Землі. Окрім допомоги християнським спільнотам на Сході, пожертви також спрямовуються на підтримку католицьких навчальних закладів і, зокрема, університету у Вифлеємі, навчання студентів та священиків в папських університетах, тощо.

о. Павло Худ

керівник Прес-служби Стрийської єпархії

ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава на свято Вознесіння Господнього11 червня

У це свято розпочинається десять днів очікування приходу Святого Духа, силою якого здійснюватиметься проповідь, місія, спасенна дія Бога...

МЕДІА
Prev Next