АКТУАЛЬНО

Апостольський нунцій в країнах Балтії архиєпископ Петар Раїч завітав до талліннської парафії УГКЦ

Середа, 20 листопада 2019, 09:25
19 листопада 2019 року до храму Матері Божої Троєручиці УГКЦ (м. Таллінн) в рамках візиту до Естонії завітав Апостольський нунцій в країнах Балтії архиєпископ Петар Раїч.

Під час зустрічі настоятель храму о. Роман Кіх ознайомив високоповажного гостя з життям талліннської парафії та з діяльністю Української Греко-Католицької Церкви в Естонії. На зустрічі також були присутні апостольский адміністратор в Естонії владика Філіпп Журдан, перший секретар з консульських питань Посольства України в Естонській Республіці Валентин Погрібний та члени парафії.

Архиєпископ Петар Раїч народився 12.06.1959 р. в Торонто (Канада). Доктор канонічного права. Пербуває на службі у Святого Престолу з 01.07.1993 р. Призначений Апостольським нунцієм в Литві з 15.06.2019 р. та з 06.08.2019 р. Апостольським нунцієм в Естонії та Латвії.

Більше фотографій за посиланням тут.

Пресслужба УГКЦ в Естонії

 


ПУБЛІКАЦІЇ

Владика Діонісій Ляхович про пандемію серед українців в Італії: «Наші межі розширились, наші можливості збільшились і ми стали більш загартовані!»09 липня

Італійська Республіка — одна із європейських держав, яка доволі сильно потерпіла від пандемії коронавірусу. Згідно офіційної статистики...

МЕДІА
Prev Next