АКТУАЛЬНО

Архиєпископа і Митрополита Львівського привітав префект Конгрегації для Східних Церков

Вівторок, 29 листопада 2011, 15:39
Його Еміненція кардинал Леонардо Сандрі, префект Конгрегації для Східних Церков, надіслав привітання Владиці Ігорю (Возьняку) з нагоди введення його на престол як Архиєпископа і Митрополита Львівського.
Його Еміненція кардинал Леонардо Сандрі, префект Конгрегації для Східних Церков, надіслав привітання Владиці Ігорю (Возьняку) з нагоди введення його на престол як Архиєпископа і Митрополита Львівського. «Сердечно вітаю Вас з такою важливою подією та значним етапом у Вашому церковному розвитку. Молюся за Вас, щоби Ви були сповнені Божих благодатей і могли ревно сповняти свою церковну місію на славу Божу та для добра душ. Бажаю Вам зберегти вірність духовній спадщині Ваших попередників в радості і стражданні за віру, щоб Ви могли бути свідками любові Христа. В такий спосіб зробите свій внесок у соціальне і культурне, а передовсім релігійне, відродження улюбленої української нації, яка покликана в Європу, щоб бути носителькою справедливості, солідарності та миру», - йдеться у привітанні префекта Конгрегації. Пригадуємо, що церемонія введення на престол Архиєпископа і Митрополита Львівського відбулася 29 листопада у Львові і здійснив її Глава УГКЦ Блаженніший Святослав.  

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

«Християни вірять у Бога-альтруїста», - Глава УГКЦ про альтруїзм як спосіб життя християн21 січня

У першому прямому ефірі 2018 року інтерактивного проекту «Відкрита Церква» на «Живому ТБ» Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав пояснив...

МЕДІА
Prev Next