АКТУАЛЬНО

Архиєрейською Літургією в Івано-Франківську розпочався ІІІ Митрополичий синод

Четвер, 11 липня 2019, 13:43
Сьогодні, 11 липня 2019 року, в Івано-Франківську розпочав свою роботу ІІІ Митрополичий синод. Робочим зустрічам передувала молитва Божественної Літургії в архикатедральному соборі Воскресіння Христового.

Її очолив архиєпископ і митрополит Івано-Франківський  Володимир Війтишин.

Під час проповіді до вірних звернувся владика Йосафат Мощич, єпарх Чернівецький. Роздумуючи над Євангелієм дня, він наголосив, що про своє серце Христос говорить тільки один раз у книгах Нового Завіту.

«Дослівно Христос у цьому уривку каже про своє серце, що воно є «зігнуте», тобто схильне постійно казати «так» Богові Отцеві й нам, які приходимо із певними проханнями»,- пояснив архиєрей.

Також владика зауважив, що «ярмо», про яке йде мова в уривку, завжди має два кінці.

«Попереду нас завжди йде Господь, який ніколи не покидає людину, але провадить її в доброму. Важливо, щоб ми не заважали цьому руху, а йшли спільно з Христом до Дому нашого Небесного Отця», - закликав владика Йосафат.

Під час спільної молитви владики, присутнє духовенство, а також вірні архикатедрального собору просили Божої мудрості та присутності Духа Святого на синодальних зустрічах.

Додамо, що в синодальних засіданнях беруть участь усі єпископи Івано-Франківської митрополії: архиєпископ і митрополит Івано-Франківський  Володимир Війтишин, єпарх Коломийський Василь Івасюк і єпарх Чернівецький Йосафат Мощич. Тема ІІІ з’їзду – «Стан виконання рішень Митрополичого синоду 30-31 жовтня 2018 р. Б.».

Запрошуємо всіх до молитви за успішність проведення Синоду.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ugcc.if.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава на свято Богоявлення Господнього20 січня

Просімо, щоб у тих йорданських водах, які ми сьогодні будемо благословляти, загинуло всяке зло, що тримає нас у своїй неволі, і всяка...

МЕДІА
Prev Next