АКТУАЛЬНО

Більше як 1200 потребуючих дітей отримали матеріальну допомогу завдяки акції «Перший портфелик» Карітасу в Івано-Франківську

Понеділок, 30 вересня 2013, 11:41
Благодійний фонд «Карітас-Івано-Франківськ УГКЦ» завершив днями ювілейну акцію «Перший портфелик». Десять років поспіль завдяки благодійним пожертвам парафій Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ, жителів Івано-Франківська та представників бізнесу працівники та волонтери місцевого Карітасу мають можливість допомагати потребуючим дітям належним чином підготуватися до шкільного навчального року. У цьому році допомогу у вигляді канцтоварів отримали 85 першокласників та 227 учнів 2-11 класів, - повідомили у «Карітас-Івано-Франківськ УГКЦ».

«Усі адресати допомоги є представниками соціально уразливих категорій населення.

Цього року 312 дітей стали власниками нових  шкільних портфеликів, канцтоварів та іншого шкільного приладдя, яке необхідне для занять у школі», – повідомляє Леся Дорош, координатор роботи з дітьми і молоддю в Івано-Фрнаківському Карітасі.

Вручення шкільних портфеликів відбувалося двома етапами: спершу 21 серпня у приміщенні Карітасу відбулося свято «Першого портфелика» для першокласників, а потім видача благодійної допомоги здійснювалася за зверненнями батьків для учнів 2-11 класів.  Загалом бюджет благодійної акції становив 46,034.25 грн. 

Протягом 2004-2013 рр. допомогу у вигляді портфелів, шкільного приладдя та канцтоварів загалом отримали 1222 дітей-сиріт, напівсиріт, інвалідів і дітей з  родин, які опинилися у складних життєвих обставинах.

 

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Інтерв’ю зі с. Стефанією Коваленко, настоятелькою новоосвяченого монастиря сестер служебниць у Одесі14 серпня

22 липня 2020 року в Одесі відбулося освячення першого чернечого дому сестер служебниць на південних теренах України. Той факт, що його...

МЕДІА
Prev Next