АКТУАЛЬНО

«Більше ніж 50 дітей отримали нове шкіряне взуття у БФ «Карітас Самбірсько-Дрогобицької єпархії»

Четвер, 12 січня 2017, 13:49
Донедавна на сайті Української біржі благодійності був проект "Зігрій дитячі ніжки". І ось ми зібрали потрібну суму й нещодавно діточкам роздавали це взуття. Сльози щастя та радості були в дітей та їхніх батьків, які завітали у Карітас. Це були сироти, діти з багатодітних сімей, переселенці та малозабезпечені.

«Приємною несподіванкою для нас стали подарунки від Карітасу. Це настільки велике щастя для моїх дітей, що передати словами важко. Треба бачити очі дітей, чути їхнє щебетання про подарунки і слова, які я маю точно повторити: «Нехай береже Бог тих людей, які роблять щасливими інших! Дарувати радість комусь, напевно, приємніше, аніж отримувати подарунки самим. Коли я виросту, намагатимусь робити так само».

Сердечна подяка від нашої сім’ї всім працівникам і благодійникам Карітасу! Бог бачить те добро, яке ви робите і віддячить вам сторицею!» - пані Наталя, матір п'ятьох дітей, які отримали взуття.

Повідомила Уляна Яжик

ПУБЛІКАЦІЇ

Митрополит Володимир Стернюк. Двадцять років від дня смерті29 вересня

Сьогодні двадцять третя річниця із дня смерті митрополита Володимира Стернюка. Про його життя і діяльність у цій статті.

МЕДІА
Prev Next