АКТУАЛЬНО

Більше ніж стрибок: вражаючі підсумки семирічної кампанії розвитку УКУ

Понеділок, 19 лютого 2018, 11:52
Нові факультети, бакалаврські та магістерські програми, інститути й центри, а також кількість студентів зросла більш як удвічі і рекордна сума зібраних коштів для розбудови університету – усе це стало підсумком семирічної кампанії розвитку УКУ.

Знаковою подією для УКУ стало завершення в Університеті першої кампанії розвитку, яка відбувалася під гаслом «Нове покоління для нової України» (2010-2016). Фінансовий результат на кінець семирічної кампанії сягнув позначки $ 67 100 000, що дало можливість Університетові зробити якісний прорив як у розвитку університетської інфраструктури, так і в розвитку навчальних напрямків та залученні студентів.

За час кампанії УКУ збудував три будинки нового університетського містечка і церкву Святої Софії – Премудрості Божої. Але чи не найважливішим є внесок у якість навчання, що пропонує університет. За цих сім років УКУ сформував 4 нові факультети, відкрив 17 магістерських програм, 5 бакалаврських програм, 13 нових інститутів і центрів, а також збільшив кількість студентів з 800 до 1 800.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.ucu.edu.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Послання Синоду Єпископів КГВА УГКЦ з нагоди сторіччя відновлення української державності27 лютого

Як бачимо, поняття свободи містить у собі дві складові: свободу від – гніту, поневолення, пригноблення, визиску та позбавлення прав, а також...

МЕДІА
Prev Next