Під таким заголовком в останньому числі (№ 42 від 20 жовтня 2008 року) ділового тижневика \"Контракти\" опубліковано інтерв’ю Блаженнішого Любомира, Глави УГКЦ. Провідною думкою діалогу Предстоятеля УГКЦ з журналістом \"Контрактів\" Яніною Кудь є слова Блаженнішого Любомира про те, що багатство і бідність не є чеснотою чи недоліком, а тільки можливістю. \"І багатство, і бідність є лише нагодою, використовуючи яку ми можемо бути чеснотливими або ні. Чеснотою можна назвати зречення багатства. Це, наприклад, монашество, коли людина йде на самовідречення і свідомо відмовляється від будь-якого майна. Але, повторюю, життя у злиднях саме по собі чеснотою бути не може\", – сказав Глава УГКЦ." />
АКТУАЛЬНО

"Багатство не біда"

Середа, 22 жовтня 2008, 17:59
Під таким заголовком в останньому числі (№ 42 від 20 жовтня 2008 року) ділового тижневика "Контракти" опубліковано інтерв’ю Блаженнішого Любомира, Глави УГКЦ. Провідною думкою діалогу Предстоятеля УГКЦ з журналістом "Контрактів" Яніною Кудь є слова Блаженнішого Любомира про те, що багатство і бідність не є чеснотою чи недоліком, а тільки можливістю. "І багатство, і бідність є лише нагодою, використовуючи яку ми можемо бути чеснотливими або ні. Чеснотою можна назвати зречення багатства. Це, наприклад, монашество, коли людина йде на самовідречення і свідомо відмовляється від будь-якого майна. Але, повторюю, життя у злиднях саме по собі чеснотою бути не може", – сказав Глава УГКЦ.
Під таким заголовком в останньому числі (№ 42 від 20 жовтня 2008 року) ділового тижневика "Контракти" опубліковано інтерв’ю Блаженнішого Любомира, Глави УГКЦ. Провідною думкою діалогу Предстоятеля УГКЦ з журналістом "Контрактів" Яніною Кудь є слова Блаженнішого Любомира про те, що багатство і бідність не є чеснотою чи недоліком, а тільки можливістю. "І багатство, і бідність є лише нагодою, використовуючи яку ми можемо бути чеснотливими або ні. Чеснотою можна назвати зречення багатства. Це, наприклад, монашество, коли людина йде на самовідречення і свідомо відмовляється від будь-якого майна. Але, повторюю, життя у злиднях саме по собі чеснотою бути не може", – сказав Глава УГКЦ. В іншому місці інтерв’ю Блаженніший Любомир так пояснив вище зазначену думку: "Багатство треба вміти розумно використовувати. Втім, не слід забувати, що багатство – то не є прокляття! Не рідкі випадки, коли дитина із заможної сім`ї демонструє вміння шляхетно і розумно користуватися багатством батьків. У той же час буває – дитина з бідної родини, як доб’ється того багатства, то не знає, що з ним робити. І починає зловживати грішми". В інтерв’ю "Котрактам" Предстоятель УГКЦ висловив також такі ключові думки: велике багатство – не прокляття; найкращим способом використання багатства є створення робочих місць, а також меценатство, допомога потребуючим; тих, хто безкорисливо допомагає ближнім, Господь Бог винагороджує також і матеріально та що кращим доказом існування Бога є життя людини. Текст інтерв’ю Блаженнішого Любомира можна прочитати на офіційній веб-сторінці УГКЦ за цим посиланням: www.ugcc.org.ua/361.0.html.

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Митрополит Володимир Стернюк. Двадцять років від дня смерті29 вересня

Сьогодні двадцять третя річниця із дня смерті митрополита Володимира Стернюка. Про його життя і діяльність у цій статті.

МЕДІА
Prev Next