АКТУАЛЬНО

БФ «Карітас» Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ організував малозабезпеченим сім’ям та підопічним дитячого будинку перегляд мультфільму в кінотеатрі

Вівторок, 02 лютого 2016, 12:54
28 січня працівники БФ «Карітас» Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ разом з підопічними проекту «Соціальна інклюзія та розвиток інтеграційних центрів для молодих дорослих людей з особливими потребами в Україні» і «Соціальний осередок для дітей з проблемами соціалізації та в навчанні» здійснили культпохід у кінотеатр «Стрічка», щоб переглянути мультиплікаційний фільм «Панда-Кунг-Фу». 56 дітей та молодих людей віком від 6 до 30 років з малозабезпечених сімей та підопічних Коломийського дитячого будинку-інтернату мали можливість подивитися цей мультфільм. Після перегляду всі разом із задоволенням ласували попкорном та різними напоями, які пропонує цей кінотеатр. Повідомляє прес-служба БФ «Карітас» Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ.

              Одна з працівників БФ, що були в кінотеатрі з дітьми, каже: «Мультик виявився ще цікавішим і смішнішим, ніж його попередні серії, тож не дивно, що в залі постійно панував контраст емоцій: або «мертва» тиша, або голосний регіт, не тільки дітей, а й нас, вихователів».

               Світланка (10 років) із хвилюванням розповідає: «Я так сміялася, що аж плакала! І так було цікаво, що і не помітила, як швидко пролетів час і мультик закінчився. Дуже хочу знову прийти сюди з друзями переглянути ще якісь класні мультики чи фільми».

Департамент інформації УГКЦ

 

ПУБЛІКАЦІЇ

Заява Ради Церков щодо початку процесу вакцинації від COVID-19 в Україні24 лютого

Заява Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій щодо початку процесу вакцинації від COVID-19 в Україні

МЕДІА
Prev Next