АКТУАЛЬНО

БФ «Карітас Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ» відвідали волонтери американської організації

Вівторок, 30 жовтня 2012, 15:32
22-26 жовтня представники американської організації «Wheels for Humanity» відвідали БФ «Карітас Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ», щоб забезпечити усіх потребуючих безкоштовними інвалідними візками. Про це повідомляє прес-служба БФ «Карітас Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ».
22-26 жовтня представники американської організації «Wheels for Humanity» відвідали БФ «Карітас Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ», щоб забезпечити усіх потребуючих безкоштовними інвалідними візками. Про це повідомляє прес-служба БФ «Карітас Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ». Крім важливої та життєво необхідної матеріальної допомоги людям з особливими потребами, американські волонтери висловили всім слова підтримки і поділилися своєю  душевною теплотою. «Друзі розповіли нам про те, що нам тут допоможуть підібрати візочок для мами. Мамі він дуже потрібний, так вона зможе пересуватися квартирою», - розповіла донька п. Ніни Малаєвої, яка пережила три інсульти, хворіє на цукровий діабет і в якої ампутовані кінцівки. «Новий візок моїй донці зараз дуже потрібний, адже за його допомогою вона почуватиметься набагато впевненіше в університетських коридорах», - коментує мама Олі Рожило, студентки соціально-гуманітарного факультету ДДПУ ім. І. Франка.

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Послання Синоду Єпископів КГВА УГКЦ з нагоди сторіччя відновлення української державності27 лютого

Як бачимо, поняття свободи містить у собі дві складові: свободу від – гніту, поневолення, пригноблення, визиску та позбавлення прав, а також...

МЕДІА
Prev Next