АКТУАЛЬНО

БФ «Карітас» у Дрогобичі на Великдень нагодував безпритульних та потребуючих міст

Середа, 19 квітня 2017, 10:27
16 квітня волонтери та працівники Благодійного фонду «Карітас Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ» та ГО «Спільнота взаємодопомоги «Наша Хата» організували та провели святковий великодній сніданок для потребуючих, самотніх, безпритульних м. Дрогобича .

Близько 90 людей, які прийшли на сніданок, відчули справжню радість Христового Воскресіння, куштуючи смачну паску та вітаючи одне одного святковим привітанням «Христос воскрес!».

Сніданок розпочався зі спільної молитви, яку провів духівник спільноти о.  Бойко, день  був сповнений світлою радістю, джерелом якої є перемога Ісуса Христа над смертю. До приготування свята долучилися   іноземні волонтери та працівники кафе «Витанія» і Карітасу.

Ця доброчинна акція проводиться вже кілька років поспіль і дарує убогим людям Великодню радість.

Ми щиро дякуємо всім, хто долучився до організації та проведення цього дійства, жертводавцям і тим, хто присвятив свій час у Великодню неділю, щоб усі в це свято мали можливість сісти за святковий стіл і скуштувати великодньої паски.

Прес-служба БФ «Карітас Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ»

ПУБЛІКАЦІЇ

«На сьогодні один із найбільших викликів − це не корупція, не влада, а минуле», − о. Андрій Зелінський20 липня

«Нам немає сенсу боротися за тіло Української держави на Сході, якщо вона загубить свою душу через корупцію», – така позиція Держсекретаря...

МЕДІА
Prev Next
DEBUG

0.1648
clr:53
cch:-no-
sql:0.1281
csql:0.0000
out: 0.0000
..........
M: 3,472,064
m: 2,972,584