АКТУАЛЬНО

БФ «Карітас-Хмельницький» відправив гуманітарну допомогу жителям Прикарпаття

Понеділок, 13 липня 2020, 12:47
Постраждалим від повені 22-24 червня жителям Прикарпаття відправили гуманітарну допомогу з Хмельницького. Організував збір речей обласний благодійний фонд «Карітас».

До збору гуманітарної допомоги долучилися практично всі райони Хмельниччини, соціально відповідальний бізнес, волонтерський лідерський рух, окремі приватні підприємці та, звичайно, парафії. Відгукнулися не лише вірні Української Греко-Католицької Церкви, а й люди доброї волі. Збирали найнеобхідніше — теплі речі, продукти, одяг та засоби гігієни. 10 липня на Захід України вирушили два мікроавтобуси. Завантажити в них усе, що зібрали доброчинці не вдалося, а тому іншу частину гуманітарного вантажу доправлять до потребуючих найближчим часом.

Допомогу хмельничани роздаватимуть разом із працівниками «Карітасу» Коломиї. Головне в цій акції, як каже директор Хмельницького обласного благодійного фонду «Карітас» о. Іван Данкевич, показати постраждалим, що вони не самі, що з ними солідарні люди з різних регіонів.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://ugcc.km.ua/

ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Теодосій Роман Грень: «Велика кількість покинутих дітей – це лакмусовий папірець морального стану суспільства» 10 серпня

Доктор Теодосій Роман Грень, ЧСВВ, віцеректор Папської колегії святого Йосафата, редактор Українського відділу Ватиканської дикастерії...

МЕДІА
Prev Next