АКТУАЛЬНО

БФ «Карітас-Хмельницький» відправив гуманітарну допомогу жителям Прикарпаття

Понеділок, 13 липня 2020, 12:47
Постраждалим від повені 22-24 червня жителям Прикарпаття відправили гуманітарну допомогу з Хмельницького. Організував збір речей обласний благодійний фонд «Карітас».

До збору гуманітарної допомоги долучилися практично всі райони Хмельниччини, соціально відповідальний бізнес, волонтерський лідерський рух, окремі приватні підприємці та, звичайно, парафії. Відгукнулися не лише вірні Української Греко-Католицької Церкви, а й люди доброї волі. Збирали найнеобхідніше — теплі речі, продукти, одяг та засоби гігієни. 10 липня на Захід України вирушили два мікроавтобуси. Завантажити в них усе, що зібрали доброчинці не вдалося, а тому іншу частину гуманітарного вантажу доправлять до потребуючих найближчим часом.

Допомогу хмельничани роздаватимуть разом із працівниками «Карітасу» Коломиї. Головне в цій акції, як каже директор Хмельницького обласного благодійного фонду «Карітас» о. Іван Данкевич, показати постраждалим, що вони не самі, що з ними солідарні люди з різних регіонів.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://ugcc.km.ua/

ПУБЛІКАЦІЇ

Неділя Божого Слова в Католицькій Церкві: УГКЦ заохочує до вивчення і поширення Святого Письма25 січня

24 січня 2021 року вся Католицька Церква вже вдруге відзначила неділю Божого Слова, яку встановив минулого року Святіший Отець Франциск для...

МЕДІА
Prev Next