АКТУАЛЬНО

БФ «Карітас-Хмельницький» проводить навчальні тренінги для підвищення компетентності соціальних працівників

Четвер, 10 грудня 2020, 14:42
У Благодійному фонді «Карітас-Хмельницький» відбувся тренінг «Соціальна робота в громаді: оцінка потреб громади. Ведення випадку».

У навчанні взяли участь працівники соціальних закладів, що розташовані у селах Хмельницької ОТГ, студенти університету «Україна» та представники міського управління праці та соціального захисту населення. За словами психологині Дарії Іванішіної, такий тренінг допоможе слухачам підвищити свою компетенцію щодо соціальної роботи, а працівникам Карітасу – підкріпити свої результати та свій досвід тим, що вони навчають інших і допомагають їм якісно і професійно надавати соціальну послугу. У «Карітасі-Хмельницький» такі тренінги проводитимуть і надалі. Планують залучити до навчання близько ста п’ятдесяти осіб.

Як кажуть працівники міського управління праці, законодавство щодо надання соціальних послуг постійно оновлюється, нові зміни набудуть чинності вже з 1 січня наступного року, тож соціальні працівники повинні бути до цього готові.

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами https://ugcc.km.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава на свято Обрізання Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа15 січня

Вітаю вас сердечно з Новим роком. Нехай цей рік буде часом оновлення у Святому Дусі всього нашого життя. Хай він буде роком надії, який поможе...

МЕДІА
Prev Next