АКТУАЛЬНО

БФ «Карітас-Львів» взяв участь у восьмому Дні інформаційних технологій для НУО у Києві

Четвер, 26 листопада 2015, 10:20
БФ «Карітас-Львів» взяв участь у восьмому Дні інформаційних технологій для НУО, що відбувався 23 листопада 2015 року в Києві, з ініціативи корпорації «Майкрософт Україна» та Ресурсного центру ГУРТ. На цьому заході представникам громадських і благодійних організацій розповіли про новинки в галузі інформаційних технологій, про сучасні хмарні технології і про те, як їхнє впровадження може якісно змінити роботу не лише бізнесу, але й громадського сегменту.

У роботі конференції взяли участь керівники і представники понад 80 всеукраїнських і регіональних громадських організацій. Офіційну частину заходу відкрила генеральний директор компанії «Майкрософт Україна» Надія Васильєва, яка зазначила, що українські неурядові організації використовують ІТ значно більше, ніж влада. Майкрософт намагається не лише надати технології, а й навчити ними користуватися. За останні три роки в інформаційному просторі України з’явилися три нові тренди: хмарні технології, хмарні комп’ютери та пристрої, які працюють через інтернет. Майкрософт пропонує неурядовим організаціям по-перше, досить швидко розгорнути інфраструктуру, необхідну для взаємодії між членами організації. По-друге, надати ресурси для здійснення безпечних комунікації, наприклад, завдяки інтегрованій в Office 365 програмі Skype for Business. По-третє, через хмарний сервіс Enterprise Mobility Suite налаштувати пристрої для роботи в безпечному середовищі.

Заступник директора Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України Наталія Окша зазначила, що з 1 січня 2016 року уряд України розпочне роботу над національним планом дій із впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд», до напрацювання якого можуть долучитись і громадські організації. Органи виконавчої влади проводитимуть громадські обговорення за основними напрямами реалізації цього плану, зокрема, забезпечення доступу до публічної інформації, боротьбу з корупцією, підвищення якості адміністративних і соціальних послуг, розвиток електронного врядування та електронної демократії.

Учасникам заходу детальніше розповіли про тренди у розвитку ІТ сфери, про можливості нових продуктів компанії Майкрософт: Windows 10, Office 2016, Office 365. Відбулась дискусія на тему «З якими викликами зіштовхуються українські НГО на шляху запровадження хмарних технологій?». Були презентовані успішні соціальні проекти, які провадять свою діяльність за допомогою нових інформаційних технологій.

Детальніше про можливості співпраці компанії «Майкрософт Україна» та громадських організацій розповіла координатор соціальних проектів Олександра Чувакова. Вона зазначила, що «День інформаційних технологій відбувається в межах двох ініціатив – «Технології заради добра», куди входить хмарний сервіс Office 365, Power BI та Enterprise Mobility Suite, а також програма Microsoft Software Donation, завдяки якій можна отримати безкоштовне програмне забезпечення для тих комп’ютерів, що перебувають на балансі організації.

Прес-служба БФ «Карітас-Львів»

ПУБЛІКАЦІЇ

Господня молитва: що означає Боже Царство і чому ми просимо про його прихід?19 вересня

У 19-му випуску відеопроєкту «Блаженніший Святослав: #досутпно_про_важливе» Глава Церкви пояснив зміст другого прохання Господньої...

МЕДІА
Prev Next