АКТУАЛЬНО

Благодійна акція «Карітасу Самбірсько-Дрогобицької єпархії»

Четвер, 05 березня 2009, 20:03
Під час Великого Посту «Карітас Самбірсько-Дрогобицької єпархії» проводитиме традиційну благодійну акцію «Великодній виграш».
Під час Великого Посту «Карітас Самбірсько-Дрогобицької єпархії» проводитиме традиційну благодійну акцію «Великодній виграш». Усі кошти зібрані впродовж акції будуть призначені на потреби дітей з потребуючих родин та молоді з вадами розумового розвитку. Серед мешканців Дрогобиччини, Самбірщини та інших районів, міст Борислава, Стебника, Трускавця, тощо будуть розповсюджуватись лотерейні квитки акції «Великодній виграш». У Квітну Неділю буде проводитись розіграш серед учасників акції, які придбали квитки. Так, виграти можна буде багато цінних призів: путівки на літні табори в Польщу, Карпати, мобільний телефон, фотоальбоми, іграшки, сувеніри, канцтовари та багато іншого. "Сьогодні в Україні далеко не найкращі часи для більшості громадян нашого суспільства. Економічна та фінансова криза торкнулась чи не усіх прошарків населення України. У такий скрутний час ми, особливо, не можемо забути тих, хто покинутий державою, відсунутий на задній план і бореться із своїми проблемами на самоті. Ми не можемо забути про потребуючих та неповноправних дітей", - розповіла Мар‘яна Коркуна, координатор акції. Крім того, Благодійний фонд «Карітас Самбірсько-Дрогобицької єпархії» розпочинає ще одну велику благодійну акцію під назвою «Відкрите серце». Кошти отримані впродовж цієї акції ми направимо для потребуючих людей, що звертаються із проханнями про допомогу. "Протягом кожного року до нас звертається багато осіб із проханням надати їм матеріальну чи фінансову допомогу, - продовжує п. Мар‘яна. - Це різні категорії соціально-незахищених громадян – одинокі літні люди, важкохворі, багатодітні сім’ї, люди, що за певних обставин опинилися у скрутному становищі. До нас звертаються потребуючі із найрізноманітнішими проханнями: допомога у придбанні ліків, проведення обстеження, оперативних втручань, забезпечення продуктами харчування, ортопедичні засоби, речі першої необхідності, тощо". Допомогти таким людям можна склавши свої пожертви у спеціальні скарбнички із логотипом нашого «Карітасу», що будуть розставлені магазинах, банках, аптеках та інших закладах згаданого регіону, а також безпосередньо у самому «Карітасі» чи на розрахунковий рахунок фонду, з поміткою: благодійна пожертва.

Повідомили у «Карітасі Самбірсько-Дрогобицької єпархії»

ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава у 24-ту неділю по Зісланні Святого Духа23 листопада

Доступ до зцілення, доступ до священнослужителя, доступ до Святих Таїнств у Церкві є якраз тим моментом, коли Христос торкається, тому має...

МЕДІА
Prev Next