АКТУАЛЬНО

Благодійна акція «Різдвяна свічка»

Понеділок, 03 січня 2011, 20:41
Благодійний фонд «Карітас України» запрошує усіх приєднатися до благодійної акції «Різдвяна свічка» та подарувати потребуючим дітям світло надії. Навіть найменша пожертва зможе допомогти! Минулого року працівники Карітасу розповсюдили 85 тисяч свічок. Пожертви забезпечили дітям здорове дозвілля, подарували знедоленим щастя...

Благодійний фонд «Карітас України» запрошує усіх приєднатися до благодійної акції «Різдвяна свічка» та подарувати потребуючим дітям світло надії. Навіть найменша пожертва зможе допомогти! Минулого року працівники Карітасу розповсюдили 85 тисяч свічок. Пожертви забезпечили дітям  здорове дозвілля, подарували знедоленим щастя...

Завдяки останній акції «Різдвяна свічка» Карітас Львівської архиєпархії поширив 16 тис. свічок. Залучивши ці кошти, Карітас організував літній табір для підлітків, виїзд для оздоровлення дітей з розумовою неповносправністтю та підтримав інші проекти (Кризовий центр «Діти вулиці», Центр соціальної допомоги для старших людей та інші).

Цього року за внески жертводавців Карітас Коломийсько-Чернівецької єпархії (КЧЄ) забезпечив дозвілля дітей трудових мігрантів. Протягом декількох місяців 30 потребуючих Соціального центру відвідували цирк, виставки, кінотеатр, відпочивали на природі. Іншу частину пожертв було скеровано на забезпечення функціонування благодійної їдальні Карітасу КЧЄ, в якій харчуються діти вулиці та діти з малозабезпечених сімей (загалом 25 осіб). «Ми хочемо заохотити волонтерів із спільноти «Діти світла» та молодіжних організацій «Обнова» та «Пласт», щоб акція «Різдвяна свічка» була більш масштабною та ефективною», - поділився планами директор Карітас КЧЄ Сергій Триф’як.

На думку директора Карітасу Одеси УГКЦ о. Василя Колодчина, «Різдвяна свічка» є дуже потрібною, оскільки звертає увагу людей на знедолених, хворих, позбавлених повноцінного спілкування дітей. Минулорічні пожертви в Одесі було використано на проведення новорічного свята (подарунки та організація святкового заходу)  для ВІЛ-позитивних дітей та їхніх батьків. 

Карітас Івано-Франківськ УГКЦ зміг залучити 24 парафії до участі в благодійній акції «Різдвяна свічка». Завдяки жертводавцям 29 багатодітних та кризових сімей отримали допомогу у вигляді продуктів харчування, а 11 дітей одержали «шкільний портфелик» - набір шкільного приладдя та канцтоварів.

Карітас Тернопіль передав залучені від «Різдвяної свічки» кошти на потреби дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (загалом 60 осіб), що перебувають у дитячому будинку «Пресвята родина».  «Метою «Різдвяної свічки» є не стільки зібрати кошти, як дати можливість кожному долучитися до благодійності, внести свою лепту у добру справу», - стверджує директор Карітасу Тернополя о. Іван-Андрій Говера.

У Карітасі Стрийської єпархії пожертви допомогли  забезпечити літнім відпочинком дітей, які позбавлені цієї можливості в силу життєвих обставин. «Основна мета акції – допомогти відпочити дітям з проблемних сімей у духовно-оздоровчих таборах, привернути увагу до дитячої безпритульності, сирітства і сімей, що потребують найбільшої підтримки», - розповів директор Карітасу Стрийської єпархії о. Василь Гушуватий. Пожертви від благодійників пішли на забезпечення таборування 300 дітей.

Директор Карітасу Самбірсько-Дрогобицької єпархії (СДЄ), о. Ігор Козанкевич розповів: «Ми запросили волонтерів і представників громади, щоб поширити не 14 тисяч, як минулого року, а 20 тисяч свічок.  Благодійна акція «Різдвяна свічка» заохочує до милосердя, співчуття, жертовності, а також згуртовує, єднає людей. Склавши пожертву для бідних, людина відчуває, що тим самим допомагає їм. Нехай у кожній християнській родині на Святий вечір буде запалена різдвяна свічка». Працівники Карітасу СДЄ прагнуть допомогти неповносправним дітям. Пожертви збираються для продовження підтримки роботи з молоддю з вадами розумового розвитку та допомоги дітям із неблагополучних родин та сиротам.

 

http://caritas-ua.org/index.php?option=com_content&task=view&id=379&Itemid=92

 

ПУБЛІКАЦІЇ

Архиєпископ Борис Ґудзяк про перші 100 днів свого служіння: Близькість і єдність, які я досвідчив, перевищили усі мої сподівання14 жовтня

Перші місяці на посаді для політиків чи урядовців вважають визначальними, стрижневими. Відразу після обрання чи призначення, новачки...

МЕДІА
Prev Next