Благодійний фонд «Карітас-Київ» отримав відзнаку «ТОП-100» серед найкращих проєктів громадських організацій Києва
Четвер, 10 грудня 2020, 08:55 9 листопада 2020 року Благодійний фонд «Карітас-Київ» отримав нагороду переможця ярмарку найкращих проєктів громадських організацій «ТОП-100», організатором якого є Департамент суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
-
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- В УКУ вручатимуть нагороди медикам за порятунок життів у час пандемії COVID-19
- Директор благодійного фонду «Карітас-Житомир» отримав відзнаку міського голови Житомира за волонтерську діяльність
- У Гарнізонному храмі Львова з нагоди Дня Збройних cил України митрополит Ігор Возьняк отримав нагороду від міністра оборони України
Нагороду присвоєно за успішну співпрацю в реалізації громадських ініціатив у вирішенні питань місцевого значення. Найкращою практикою-переможницею було визнано Соціально-освітню волонтерську академію «СОВА» Благодійного фонду «Карітас-Київ», діяльність якої розпочалася на початку 2020 року.
У благодійному фонді перемогу коментують словами: «Для нас була очевидною потреба волонтерів у навчальних семінарах, майстер-класах, групах ділення досвідом. Адже серед волонтерів Благодійного фонду «Карітас-Київ» більшість мали навчальну мотивацію та відчували потребу здобути навички для того, щоб допомагати тим, хто цього найбільше потребує, — навчитися робити добро «професійно». Відтак було розроблено й розпочато навчальний Курс волонтерського досвіду й життєвих знань, зміст якого розкриває теми, найбільш цікаві волонтерам».
Зокрема, під час курсу було обговорено низку тем, серед яких: «Волонтерство з дітьми, підлітками й сім’ями», «Волонтерство з дорослими й літніми людьми», «Волонтерство з людьми з інвалідністю», «Медичне й військове волонтерство», «Ековолонетрство та волонтерство у ЗМІ», «Волонтерська допомога у переживанні горя»тощо.
Деякі з тем уже були «прожитими» під час двох навчальних семестрів (восьми модулів) у 2020 році, попереду — ще один навчальний семестр у 2021 році.
На сьогодні активно функціонує три напрямки Академії:
І. Шукаю – дізнаюся
ІІ. Вчуся – вмію
ІІІ. Роблю – допомагаю
Учасники Академії діляться на дві вікові групи:
— волонтери 12+ (Школа підлітків-волонтерів «СОВА 12+»);
— дорослі волонтери.
Завдяки заняттям у «СОВА 12+» вдалося залучити до занять і благодійних волонтерських акцій близько 25 школярів-волонтерів з різних освітніх закладів Києва.
Відтак, у 2020 році, кількість юних і дорослих волонтерів у Благодійному фонді «Карітас-Київ» значно зросла. Але також зріс рівень їхньої мотивації та рівень спеціальних знань, умінь і навичок, необхідних для того щоб робити добро «професійно». Таким чином, вдалося надати допомогу й підтримку більшій кількості підопічних фонду, що опинилися у складних життєвих обставинах, та зробити багато корисного для громад, міста та України.
«Безмежно вітаємо й дякуємо усім спікерам та учасникам Соціально-освітньої волонтерської академії «СОВА»! Щедро ділимося нашою радістю з вами! Вдячні Господу Богу за благословення для кожного, хто був частинкою цієї важливої, великої, переможної Справи!» - йдеться в повідомленні Благодійного фонду «Карітас-Київ».
Пресслужба Київської архиєпархії
- В Антикризовому центрі УГКЦ обговорили питання вакцинації проти Covid-1901 березня
- У 2021 році УГКЦ спогадуватиме події Львівського «собору», який розпочав процес її насильної ліквідації в СРСР, в 75-ту річницю його проведення01 березня
- Професійний центр святого Івана Боско відвідав заступник міністра освіти і науки України 01 березня
- Команда ПМВ провела одноденний місійний спецкурс для вихованців Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ01 березня
- Отці Згромадження Воплоченого Слова провели традиційний молодіжний зимовий табір «Драгобрат»01 березня

Проповідь Блаженнішого Святослава в неділю про блудного сина01 березня
Нехай Великий піст буде для кожного з нас часом покаяння і навернення, плодом якого стане радість зустрічі, обіймів Бога Отця. Сьогодні на...
-
«Для злочинців, грішників і тих, які не шукають правди, другий прихід Христа буде страшним судом», – Блаженніший Святослав у катехизі
-
У Львові оцифровують фонди митрополита Андрея Шептицького
-
«Завдання ініціативи "Вервиця єднає" – спільна щоденна молитва вірних УГКЦ у всьому світі», – о. Ігор Яців
-
«Віра у воскресіння Ісуса Христа є необхідною умовою спасіння людини», – Блаженніший Святослав у катехизі
-
«Прощання з колядою» провели в Українській парафії святих Сергія і Вакха у Римі
-
Курси «Дар життя»: говоримо про батьківство у Бозі і наповнення його Духом Святим
-
«Важливо не піддаватися ні скепсису, ні страху», – фахівці Шпиталю Шептицького про COVID-19
-
У Парижі провели Собор єпархії Cвятого Володимира Великого «Еміграція, поселення і глобальна єдність УГКЦ в коронавірусному світі»
-
«Карантин – лакмусовий папірець: він виявив проблеми, визнання яких ми старанно уникали», – психолог Лідія Кондратик
-
Життя у вірі та жертовність були фундаментом служіння Блаженнішого Любомира Гузара
-
Глава УГКЦ: «Мій дідусь завжди казав, що треба шукати в житті те, що ні вогонь не спалить, ані злодій не вкраде. Тому нас вчили вірити в Бога»
-
Про Блаженнішого Любомира говорили у програмі «Добра розмова»
-
«Мудреці бачили людську природу Христа, але вклонялися Йому як живому предвічному Богові», – Глава УГКЦ у катехизі
-
«Чи нам болить теперішній стан роз’єднання?» – владика Богдан Дзюрах під час молитви за єдність християн
-
«Велике свято – це літургійний спомин про велику подію, переживання її щоразу по-новому», – богослов Максим Тимо