АКТУАЛЬНО

Благодійний фонд «Всесвіт» та «Лицарі Колумба» при УГКЦ передали апарат ШВЛ для Полтавської міської лікарні № 3

П'ятниця, 13 листопада 2020, 09:12
Апарат ШВЛ передали для потреб Полтавської міської лікарні № 3, що розташована біля Південного вокзалу.

Кошти збирали близько двох тижнів. Паралельно активно шукали апарат ШВЛ та концентратори кисню, які в наш час є дефіцитом.

До збору коштів для апарату штучної вентиляції легень у розмірі 364,6 тис. грн долучилося багато організацій та підприємців: ТОВ «ІННОВАЦІЙНІ ІНЖЕНЕРНІ РІШЕННЯ», ТОВ «НВП ТЕХНОГАЗ», ТОВ «НВП ТЕХНОГАЗ+», ТОВ «ПНЕО», ТОВ «УКРГАЗПРОЕКТ», ТОВ «НГХ СЕРВІС», ТОВ «НАФТОХІМСПЕЦМОНТАЖ», ТОВ «ЕНДЕЙВЕР».

Директор БФ «Всесвіт» та настоятель Свято-Троїцького храму УГКЦ у Полтаві отець Юрій Кролевський щиро радіє добрій християнській ініціативі своїх парафіян та всіх людей, які долучилися до цієї справи:

— Знаю зі свого особистого досвіду наскільки важливими сьогодні можуть бути апарати ШВЛ та концентратори кисню для полтавців. Таке медобладнання допоможе нашим медикам врятувати не одне життя.

Співзасновник БФ «Всесвіт» та канцлер полтавського осередку «Лицарів Колумба» Тарас Подоляк особисто займався збіркою фінансових ресурсів для купівлі апарату ШВЛ та концентраторів кисню:

— Радий, що за досить короткий проміжок часу нам вдалося назбирати потрібну суму коштів, щоб придбати необхідне медичне обладнання для порятунку людей.

Довідка: Благодійний фонд «Всесвіт» створений у 2013 році за участю парафіян храму Пресвятої Тройці УГКЦ та активних полтавців.

З початком бойових дій на Донбасі БФ «Всесвіт» надавав допомогу для військовослужбовців у зоні АТО, поранених воїнів, осіб вимушено-переселених та всіх тих, хто постраждав внаслідок бойових дій на Сході країни.

З 2015 року БФ «Всесвіт» активно співпрацює з українською парафією у Ганновері (Німеччина). За цей час до Полтавського військового шпиталю та лікарень завезли багато гуманітарної допомоги: функціональні ліжка, тумбочки та інше медичне обладнання.

Пресслужба Свято-Троїцького храму УГКЦ у Полтаві


ПУБЛІКАЦІЇ

Заява Ради Церков щодо початку процесу вакцинації від COVID-19 в Україні24 лютого

Заява Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій щодо початку процесу вакцинації від COVID-19 в Україні

МЕДІА
Prev Next