АКТУАЛЬНО

Блаженніший Любомир прокоментує Звернення з нагоди другого туру виборів Президента України

Середа, 27 січня 2010, 18:56
28 січня 2010 року у м. Києві, у прес-центрі «Український час» «Українського дому» (вул. Хрещатик, 2), о 10.00 відбудеться прес-конференція Блаженнішого Любомира (Гузара), Верховного Архиєпископа Києво-Галицького УГКЦ. Синод Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ видав Звернення до вірних Української Греко-Католицької Церкви та людей доброї волі з нагоди другого туру виборів Президента України.
28 січня 2010 року у м. Києві, у прес-центрі «Український час» «Українського дому» (вул. Хрещатик, 2), о 10.00 відбудеться прес-конференція Блаженнішого Любомира (Гузара), Верховного Архиєпископа Києво-Галицького УГКЦ. Синод Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ видав Звернення до вірних Української Греко-Католицької Церкви та людей доброї волі з нагоди другого туру виборів Президента України. У документі єпископи звертають увагу на відповідальність, яку кожен українець повинен проявити у зв'язку з виборами Президента України, та на потребу молитви до Господа. «Наш народ повинен розуміти, що можливість вільно, без зовнішнього примусу вибирати керівника держави є для нас великим привілеєм. Водночас ця свобода становить для нас святий громадянський обов’язок», – читаємо у Зверненні, яке опубліковане на офіційній веб-сторінці УГКЦ за цим посиланням: www.ugcc.org.ua/1057.0.html. Почути коментарі Глави УГКЦ щодо цього Звернення та отримати відповіді на свої запитання представники ЗМІ зможуть під час нашої прес-конференції. Акредитація працівників ЗМІ на місці за журналістськими посвідченнями. Для отримання додаткової інформації просимо звертатися за тел. 050 664 81 84 (о. Ігор Яців, керівник Департаменту інформації УГКЦ).

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Заклик єпископів УГКЦ до посиленої молитви та посту в час особливих випробувань для нашої державності01 грудня

Напередодні Різдвяного посту на нашу Вітчизну впало ще одне важке випробування – відкритий прояв агресії з боку Російської Федерації, яка...

МЕДІА
Prev Next