АКТУАЛЬНО

Блаженніший Любомир проводить для Патріаршого товариства біблійні читання

Четвер, 31 жовтня 2013, 18:41
Архиєпископ-емерит Блаженніший Любомир (Гузар) щосереди в Києві для Патріаршого товариства св. Володимира проводить біблійні читання.

Біблійні читання, за словами Блаженнішого Любомира, полягають у тому, що ми беремо Святе Письмо, читаємо його, роздумуємо і молимося над ним.

Під час біблійних читань у середу, 30 жовтня, архиєрей особливу увагу звернув на спільну молитву.

«Ісус Христос каже, якщо двоє-троє разом, однодумно моляться, то Він обіцяє бути з ними. Тобто є заохота до спільної молитви. Коли ми молимося разом, то наша молитва набирає особливого характеру… Коли ми спільно молимося в храмі, ми разом з Ісусом Христом. Та найважливіше – Він є з нами. Ісус Христос через свою присутність нас освячує. Присутність Христа діє на нас, навіть якщо ми цього не відчуваємо…» – повчав духівник.

Блаженніший Любомир наголосив, що кожна родина повинна мати вдома Святе Письмо і щодня читати хоча б частину глави. У кожній хаті також має був Катехизм.

 

Департамент інформації УГКЦ

 

ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Кирило Селецький – засновник двох монаших спільнот, першого захоронку, борець з алкоголізмом та просвітитель22 вересня

У 2018 році Українська Греко-Католицька Церква відзначає 100-річчя від дня смерті визначного священика Перемиської єпархії о.Кирила...

МЕДІА
Prev Next