АКТУАЛЬНО

Блаженніший Любомир: «Надіюся, що Янукович зрозуміє, що його сила не в його партії, а в тих, хто стоїть на Майдані»

Середа, 27 листопада 2013, 10:23
Архиєпископ-емерит УГКЦ Блаженніший Любомир (Гузар) вважає, що українська «влада як така нас водила за ніс», а народ це відчув, тому вийшов на вулиці.

«Народ зрушився і це дуже-дуже добре, бо люди пішли за свої корінні інтереси, за свободу», – сказав у коментарі, який опубліковано у соціальній мережі «Facebook» духовний лідер українців.

Водночас він висловив жаль, що старші люди цю акцію молоді не так активно підтримують. «Та зрозуміло, що зараз саме молодь має бути особливо зацікавленою – бо це їхнє майбутнє. Але виразний голос старших на підтримку євроінтеграції був би дуже корисним», – вважає Блаженніший Любомир.

Він дякує Богу, що політики долучилися до євромайданів, які виникли саме завдяки громадським активістам і студентам. І сподівається, що політики вчинили це зі «шляхетних мотивів».

Архиєпископ Любомир відзначає «дуже важливий момент, що політики згорнули партійні прапори і стали під державний».

«Дуже важливим є, що політики заговорили не проти когось, а за Україну. І надіюсь, що президент Янукович у Вільнюсі буде говорити від імені України. І зрозуміє, що його сила не в його партії, а в тих, хто стоїть на Майдані. Якщо хтось з Європи дивиться на Майдан – він побачить уже інший народ, іншу, справжню Україну!» – наголосив Блаженніший Любомир.

 

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава у день свята Воздвиження чесного і животворного Хреста28 вересня

Сьогодні Христова Церква святкує одне з найбільших свят у році – Воздвиження чесного і животворного Хреста.

МЕДІА
Prev Next