АКТУАЛЬНО

Блаженніший Святослав дякує усім за привітання з нагоди десятиліття його єпископської хіротонії

Понеділок, 08 квітня 2019, 18:38
7 квітня 2019 року Блаженніший Святослав відсвяткував десятиліття своєї єпископської хіротонії. З цієї нагоди він отримав дуже багато привітань, а серед них від Папи Франциска, єпископів і духовенства УГКЦ, Президента України та Прем’єр-міністра України, інших представників державної влади, представників дипломатичного корпусу. «Чемність вимагала б за кожне з них окремо подякувати, але для цього немає ні достатньо часу, ані можливості», – констатує Глава УГКЦ.

Блаженніший Святослав просив нас помістити загальну подяку всім зичливим людям, які його привітали з ювілеєм. «Дозвольте мені подякувати багатьом добрим, зичливим людям, які звернулися до мене, щоб мене привітати. Особливо дякую всім тим, хто підтримував мене молитвою. Прошу і надалі молитися за мене. Усім вам сердечне спасибі. Я не маю нагоди всім вам подякувати особисто і безпосередньо, так як би цього хотів. Тому хочу принаймні в такий спосіб скласти вам подяку за вашу сердечність», – сказав Блаженніший Святослав.

Читайте також: «Подія Благовіщення посідає вагоме місце у нашій Церкві», — Блаженніший Святослав у день десятиліття своєї хіротонії

Предстоятель УГКЦ, як вияв своєї вдячності, запевняє всіх про згадку в молитвах, «щоб милостивий Господь вас винагородив сторицею за вашу зичливість».  

 

Департамент інформації УГКЦ


ПУБЛІКАЦІЇ

«Наш народ не склав тест на людяність. Це найбільший біль», — священник, який перехворів коронавірусом27 травня

Кількість інфікованих коронавірусом в Україні перетнула позначку у 20 тисяч — населення невеликого міста, на кшталт Генічеська чи...

МЕДІА
Prev Next