АКТУАЛЬНО

Блаженніший Святослав освятив паски для українських воїнів

П'ятниця, 22 квітня 2022, 08:09
21 квітня, у Великий четвер, на подвір’ї Патріаршого собору Воскресіння Христового Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав освятив паски та інші великодні страви для українських військових.

Привітання від Предстоятеля УГКЦ та освячені паски воїнам передадуть військові капелани, які цього року чисельно зголосилися відвідати наших захисників на Великдень. Групи військових душпастирів, за координацією Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ, виїхали на великодні візити по всьому українському фронті.

«Сьогодні, як ніколи, український захисник – це той, у чиїх руках наше сьогодення і майбуття. І сьогодні, як ніколи, він потребує підтримки Христа воскреслого. Тому цю звістку про Божу перемогу  над смертю, про перемогу Христа, про Його воскресіння, саме капелани сьогодні покликані рознести по всій українській землі, зраненій війною, засмученій смертю і горем, але якій ніколи не бракувало надії. А військовий капелан – це завжди свідок надії!» – наголосив о. Андрій Зелінський, ТІ, заступник керівника Департаменту військового капеланства.

Департамент військового капеланства
Патріаршої курії УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

«Від нашої ефективності сьогодні залежить не тільки добробут людини, а й навіть її життя», – отець Любомир Яворський19 травня

«Основна роль Церкви в усі часи – душпастирське служіння, у якому вона дбає про душу людини. Але війна дуже "підсвітила" соціальне служіння...

МЕДІА
Prev Next