АКТУАЛЬНО

Блаженніший Святослав освятив великодні паски для захисників України

Середа, 15 квітня 2020, 18:22
Напередодні Великодніх свят Предстоятель Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав освятив паски для захисників України.

З Києва, від Патріаршого собору Воскресіння Христового, великодні подарунки поїдуть на фронт. «Сьогодні український народ веде боротьбу за існування на двох фронтах: ми спільними зусиллями намагаємося запобігти розповсюдженню інфекційного захворювання та подолати його наслідки, рятуючи життя наших громадян, а з іншого боку - українські воїни на Сході України відважно боронять право нашої держави на незалежне та суверенне існування», - сказав о. Андрій Зелінський, заступник керівника Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ.

За його словами, Українська Греко-Католицька Церква завжди залишалася вірно присутньою поруч зі своїм народом у всіх  випробуваннях, що випадали на його долю.

«Сьогодні окропленням свяченою водою пасок (із суворим дотриманням усіх санітарних вимог) Блаженніший Святослав уділив своє благословення нашим захисникам, віддаючи їх під опіку воскреслого Спасителя, що у світлому празнику свого Воскресіння з мертвих здолав найзапекліших ворогів людського роду - гріх і смерть», - наголосив о. Андрій.

За сприяння Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ воїни зможуть скуштувати освячені в столиці великодні паски уже самого світлого дня Воскресіння Христового.

Департамент інформації УГКЦ


ПУБЛІКАЦІЇ

Рівні християнської молитви: молитва тілесна – слова і жести08 серпня

У 13-му випуску відеопроєкту «Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе» Глава УГКЦ роздумував над першим рівнем християнської...

МЕДІА
Prev Next