АКТУАЛЬНО

Блаженніший Святослав передав у Головний Військовий Клінічний Госпіталь ЗСУ медичне обладнання

Четвер, 12 грудня 2019, 20:15
11 грудня 2019 року у відділення Гнійної хірургії, Головного Військового Клінічного Госпіталю Збройних Сил України міста Києва було направлено необхідне медичне обладнання, яке передав Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав.

Про це у соціальній мережі повідомив військово-медичний капелан Протоієрей Віталій Воєца. Зокрема він пригадав слова Глави УГКЦ з дня 5 листопада 2019 року під час Його офіційного візиту в Госпіталь: «Цим візитом я хотів висловити нашу повагу до тих бійців і лікарів, які роблять все для того, щоб Україна була захищеною. Сьогодні мені було дуже важливо почути наших хлопців, які є пацієнтами цього госпіталю, та лікарів, які чувають над їхнім здоров’ям. Привернувши увагу до цих військовослужбовців, які її потребують, я думаю, ми можемо до ширшого загалу звернутися: ті хлопці потребують нашої любові, молитви, уваги та підтримки».

Відтак душпастир написав: «Тому у форматі вже не першої допомоги, як на рівні Патріарха так і Єпископів УГКЦ, цього разу передали: хірургічні відсмоктувачі, електрокардіограф, пульсоксиметр, тонометр автоматичний та ін... Також була передана фінансова допомога кільком воїнам на виняткові потреби у лікуванні і реабілітації».

Священник також зазначив, що керівництво Госпіталю висловило щиру подяку усім, хто долучився до цієї справи. Зокрема о. Віталій подякував Високоповажному пану Онуфрієві Гандзію, о. Володимирові Волошину, душпастирю Греко-Католицької громади Святих Володимира та Ольги в Інсбруці (Австрія), та о. Юрієві Коласі, вікарію для вірних Східних Католицьких Церков в Австрії.

«Це не остання допомога у такому та інших форматах на потреби наших Захисників і тих, хто ними опікується. Насправді, відкриймо наші серця до тих, хто оберігає наш спокій. Усім бажаємо здоров'я і радості», - наголосив о. Віталій Воєца.

Прес-служба Київської архиєпархії

ПУБЛІКАЦІЇ

Господня молитва: що означає Боже Царство і чому ми просимо про його прихід?19 вересня

У 19-му випуску відеопроєкту «Блаженніший Святослав: #досутпно_про_важливе» Глава Церкви пояснив зміст другого прохання Господньої...

МЕДІА
Prev Next