АКТУАЛЬНО

Блаженніший Святослав подякував Папі Франциску за молитву за мир в Україні і світі

Середа, 01 червня 2022, 13:39
В останній день травня в папській базиліці Санта Марія Маджоре у Римі відбулася молитва на вервиці, яку ініціював і особисто очолив Папа Франциск. Усі зібрані у храмі і ті, хто єднався в молитві через засоби комунікації, молилися за мир в Україні і світі.

Десятки вервиці проказували представники різних категорій Божого люду, яких протягом останніх років особливо заторкнули страждання, пов’язані з війнами та політичною нестабільністю в різних частинах світу. І першу десятку проказувала українська сім’я: диякон Михайло та його дружина Оксана зі своїми чотирма дітьми.

Серед молільників, які зібралися в базиліці, були численні представники української громади Риму, зокрема ті, хто вимушено поповнив її ряди протягом останніх місяців загарбницької війни росії проти України.

«Від усього серця дякую Святішому Отцеві за його співпереживання з українським народом, який страждає від несправедливої агресії. Дякую за постійну молитву, якою Папа Франциск огортає всіх нас. Він, терплячи власні немочі, пересуваючись у візочку, сам захотів вести цю молитву», – зазначив у коментарі Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ.

Він також подякував усім українцям, які цього дня зійшлися до базиліки, щоб бути безпосередніми учасниками молитви. Подякував і тим, що молилися онлайн, зокрема через ретрансляцію на «Живому ТБ». У цій молитві, яка вийшла в ефір у рамках щоденної ініціативи «Вервиця єднає», наживо єдналися понад 18 тисяч молільників.

Див. також: Українці Риму помолилися з Папою Франциском Вервицю за мир в Україні та світі

За допомогою засобів комунікації з базилікою в Римі єдналися також санктуарії з усього світу, між якими Марійський духовний центр в Зарваниці, що на Тернопільщині.

Фото з архіву

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Молиться за Україну і мріє стати священником, щоб служити люблячому Господеві і людям. Історія чотирирічного Святославчика25 червня

Одного недільного ранку у Львові, біля храму Святого архистратига Михаїла, зустрічаю маленького хлопчика. Його звуть Святославчик. Він з...

МЕДІА
Prev Next